Blog

Ružový paint gél 5 ml


ID3964
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Paint gél pink fortuna. Vďaka hustému UV gélu vytvoríte na nechtoch jedinečné zdobenia. UV gél je určený na kreslenie vzorov, tenkých línii a rôznych ornamentov. Má dobrú kryciu schopnosť a pri zdobení sa nerozteká. Gél nechajte v UV lampe 2 minúty. Na vytvrdnutú vrstvu UV gélu sa dá naniesť transfer fólia. Na záver aplikujte vrchný UV gél, ktorý tiež necháte vytvrdnúť v UV lampe.
farba ružová
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Zdobenie paint gélom

Jedinečné zdobenia vďaka hustému gélu. Ruže kreslené pomocou ružového paint gélu. Paint gél je hustý a pri práci nezateká. Zdobenie nechajte vytvrdnúť v UV lampe a na záver ho zafixujte vrchným UV gélom. 

 

zdob

 

Aplikácia ružového paint gélu

Paint gél je svojou hustotou vhodný na vytváranie rôznych kresieb a línií. Na vymodelované nechty, ktoré sú pred nanesením vrchného lesku, nanesieme paint gél. Pomocou štetca s tenkým vlasom alebo kovovým perom, si aplikujeme gél na necht. Paint gél môžeme nanášať pomaly, pretože sa nezlieva. Počas kreslenia môžeme gél fixovať pár sekúnd v UV lapme a opätovne nanášať na kresbu. Na záver kreslenia dáme gél vytvrdnúť do UV lampy ešte na 2 min.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019