Ružový paint gél 5 ml


ID3964
Odošleme ešte dnes! Máme už len 2 kusy
Paint gél pink fortuna. Vďaka hustému UV gélu vytvoríte na nechtoch jedinečné zdobenia. UV gél je určený na kreslenie vzorov, tenkých línii a rôznych ornamentov.... Celý popis
Naša cena 2.69
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Paint gél pink fortuna. Vďaka hustému UV gélu vytvoríte na nechtoch jedinečné zdobenia. UV gél je určený na kreslenie vzorov, tenkých línii a rôznych ornamentov. Má dobrú kryciu schopnosť a pri zdobení sa nerozteká. Gél nechajte v UV lampe 2 minúty. Na vytvrdnutú vrstvu UV gélu sa dá naniesť transfer fólia. Na záver aplikujte vrchný UV gél, ktorý tiež necháte vytvrdnúť v UV lampe.

farba ružová
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Zdobenie paint gélom

Jedinečné zdobenia vďaka hustému gélu. Ruže kreslené pomocou ružového paint gélu. Paint gél je hustý a pri práci nezateká. Zdobenie nechajte vytvrdnúť v UV lampe a na záver ho zafixujte vrchným UV gélom. 

 

zdob

 

Aplikácia ružového paint gélu

Paint gél je svojou hustotou vhodný na vytváranie rôznych kresieb a línií. Na vymodelované nechty, ktoré sú pred nanesením vrchného lesku, nanesieme paint gél. Pomocou štetca s tenkým vlasom alebo kovovým perom, si aplikujeme gél na necht. Paint gél môžeme nanášať pomaly, pretože sa nezlieva. Počas kreslenia môžeme gél fixovať pár sekúnd v UV lapme a opätovne nanášať na kresbu. Na záver kreslenia dáme gél vytvrdnúť do UV lampy ešte na 2 min.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018