Blog

Svetlo modrý paint gél 5 ml


ID4048
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 10 kusov
Paint gél svetlo modrej farby má hustú konzistenciu. Je vhodný na one stroke, no ľahko ním nakreslíte aj tenké čiary a ornamenty. Nechajte ho vytvrdnúť... Celý popis
Naša cena 2.69 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Paint gél svetlo modrej farby má hustú konzistenciu. Je vhodný na one stroke, no ľahko ním nakreslíte aj tenké čiary a ornamenty. Nechajte ho vytvrdnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí výpotok neodstraňujte. Môžete ho využiť na uloženie kamienkov, aplikovanie glitrov alebo iných ozdôb. Do tohto gélu tiež jednoducho otlačite transfer fóliu. Ako záverečnú vrstvu pre vrátenie lesku a zafixovanie zdobenia použite vrchný UV gél.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba modrá
objem 5 ml

Paint gél po vytvrdnutí

Paint gél je hustý, preto sa s ním dobre pracuje. Jednoducho môžete kresliť tenké čiary a ornamenty. Gél je s výpotkom a po vytvrdnutí môžete do výpotku naukladať ozdoby alebo otlačiť fóliu. Zdobenie na záver zafixujte čírym UV gélom.

po vytvrdnuti

Je to gél hustej konzistencie, ktorý slúži no zdobenie nechtov. Vďaka dobrej pigmentácii môžeme kresliť tenké línie. Aplikujeme ho na hotový necht pomocou tenkého štetca. Pracujeme pomaličky a opatrne. Do UV lampy ho vkladáme na vytvrdnutie na 2 minúty. Zdobenie si môžeme oživiť trblietkami alebo inými ozdobami.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018