Blog

Svetlo ružový paint gél 5 ml


ID4045
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledných 10 kusov
Hustý gél, vďaka ktorému vytvoríte na nechtoch krásne zdobenia. Využijete ho aj pri technike one stroke. Je ideálny na kreslenie ornamentov a tenkých... Celý popis
Bežná cena 2.69 €
Ušetríte 26% 0.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 07.11.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Hustý gél, vďaka ktorému vytvoríte na nechtoch krásne zdobenia. Využijete ho aj pri technike one stroke. Je ideálny na kreslenie ornamentov a tenkých línii. Paint gél ostáva po vytvrdnutí lepkavý. Do lepkavého výpotku môžete naukladať ozdoby alebo tiež otlačiť transfer fóliu. Aby ste tomuto gélu vrátili lesk, pretrite ho na záver vrchnou vrstvou gélu.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba ružová
objem 5 ml
štítok Zľava, Black Friday

Ozdobený necht

Necht je ozdobený ružovým paint gélom. Zdobenie je na tmavom podklade, kde pekne vynikne. Paint gél nezateká lebo je hustý. Práca s ním je jednoduchá. Nakreslený ornament nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí ostáva lepkavý.

zdobenie

Gél hustej konzistencie, ktorý slúži na ozdobenie nechtov. Aplikuje sa na vymodelované nechty, alebo počas modelácie. Pomocou tenkého štetca, alebo kovového pera ho nanášame do požadovaného vzoru. Na spestrenie vzoru môžeme použiť trblietky alebo farebný pigment, ktorý aplikujeme na paint gél ešte pred vytvrdnutím v UV lampe. V 36W UV lampe vytvrde za 2 minúty.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019