Blog

  1. parafínový zábal (19)
  2. Termo návleky na ruky

Termo návleky na ruky


ID1270
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 6 kusov
Termo rukavice udržiavajú teplo čím sa zvýši účinok parafínového zábalu. Uvedená cena je za jeden pár bavlnených návlekov. Veľkosť návlekov je univerzálna.... Celý popis
Naša cena 4.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Termo rukavice udržiavajú teplo čím sa zvýši účinok parafínového zábalu. Uvedená cena je za jeden pár bavlnených návlekov. Veľkosť návlekov je univerzálna. Rukavice nemajú elektrické vyhrievanie.
šírka 16 cm
dĺžka 17 cm
výška 5 cm
farba biela

Na príjemný teplý parafínový zábal potrebujete parafínovú vaničku s parafínom podľa vlastného výberu, dezinfekciu na kožu, mikroténové sáčky alebo fóliu a pre lepší efekt aj termo návleky. Postup je veľmi jednoduchý. Vaničku zapojte do elektrickej siete, zapnite a vložte do nej 3-4 balenia parafínu, ktoré necháte rozpustiť na približne 30 minút. Po ich rozpustení vypnite vaničku a počkajte chvíľu, kým sa teplota parafínu troška zníži. Veľmi horúci parafín môže ľahko popáliť pokožku, ktorá je pri jeho nanášaní citlivá. Kúra má byť príjemná, preto ak má prijateľnú teplotu, vydenzifikované končatiny, ruky, alebo nohy, vložte do vaničky a hneď vytiahnite. Postup ešte aspoň 2 krát zopakujte. Na nanášanie môžete využiť aj štetec. Táto metóda je zdĺhavejšia. Využíva sa najmä v salónoch, kde je hygiena prvoradá. V pohodlí domova však stačí aj prvý spôsob. Následne končatiny zabaľte do sáčka, alebo fólie a termo návlekov. Po uplynutí doby pôsobenia cca 20 minút, ztuhnutý parafín odtráňte jeho zlúpnutím z pokožky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020