Blog

Modrý gél so zlatým leskom 5 ml


ID3434
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Perleťový modrý UV gél na zdobenie a maľovanie nechtov. Aplikovať ho môžeme počas modelovania pod stavebný UV gél alebo až úplne na záver. Spôsob aplikácie závisí od požadovaného výsledku. V 36W UV lampe tvrdne farebný gél za 2 minúty, ale v Dual lapme je tento čas pomerne kratší, len 30-60 sekúnd. Nanášame ho na modeláž plochým štetcom, najlepšie s prírodným vlasom. Lepkavosť, ktorá vzniká pri tvrnutí je možné odstrániť až na záver čističom gélu.
farba modrá
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Gél so zlatým leskom

Gél s perleťou pred nanášaním na nechty premiešajte. Urobte tak pomarančovým drievkom alebo štetcom. Je svetlo modrej farby a má jemný zlatý lesk. Môžete ho použiť aj na zdobenie. Každú vrstvu gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Na záver ho zafixujte vrchným UV gélom. 

gel s leskom

Reálna farba UV gélu

UV gél obsahuje jemný prach, ktorý sa môže ukladať na dno teglika. Preto je potrené pred použitím ho poriadne premiešať pomocou štetca alebo pomarančového drievka. UV gél aplikujeme na necht v tenkej vrstve a necháme vytvrdnúť v UV lampe. Pre sýtosť farby nanesieme vrstvy viac krát. Je stredne hustý, preto je jeho nanášanie jednoduché. Na záver ho zafixujeme vrchným gélom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020