Blog

Zlatý UV gél s perleťou 5 ml


ID2680
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Gél na zdobenie ale aj na maľovanie nechtov. Aplikujte ho ako druhú, alebo tretiu vrstvu. V UV lampe ho nechajte 2 minúty vytvrdnúť. Výpotok môžete utrieť... Celý popis
Naša cena 2.39 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél na zdobenie ale aj na maľovanie nechtov. Aplikujte ho ako druhú, alebo tretiu vrstvu. V UV lampe ho nechajte 2 minúty vytvrdnúť. Výpotok môžete utrieť čističom gélu.
štítok Novinka
farba zlatá
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

UV gél s perleťou 

Gél môžete naniesť na celú plochu nechta alebo ho použiť iba na zdobenie. Pred nanášaním ho premiešajte, aby neostal usadený. Nanášajte ho na nechty plochým štetcom opatrne, aby nezatekal ku kožičke. Po vytvrdnutí v lampe utrite z nechtov lepkavý výpotok. Pre vrátenie lesku použite vrchný UV gél. 

perlet

Krytie tohto UV gélu

UV gél je vhodný aj na zdobenie. Je stredné hustý. Má jemnú perleť, preto je potrebné ho nanášať v tenkých vrstvách a precízne. Na vopred pripravený necht aplikujeme gél a necháme výtvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. Ak máte 9W UV lampu s jednou žiarovkou, doba tvrdnutia bude 4-5 minúty. Pre intenzívnu farbu, vrstvy aplikujeme viac krát. Výpotok neutierame. Nakoniec nanesieme vrchný lesk, ktorý tiež necháme vytvrdnúť. Natrieme kožičku olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018