Blog

Ružový poly gél 60 ml


ID5252
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Ružový poly gél 60 ml

Popis produktu

Mliečny ružový polygél vhodný na babyboomer, alebo predlžovanie nechtov. Známy pod názvom poly akryl alebo akryl gél. Je extra hustý a vyniká kladnými vlastnosťami gélu aj akrylu zároveň. Vďaka jeho extra hustote je potrebné roztláčať ho ako akryl. Na túto prácu však máte času koľko potrebujete, a tak môžete nechty dokonale vytvarovať. Poly gél totiž tvrdne až po vložení do lampy. Na toto vytvrdnutie môžete použiť UV lampu, LED lampu, alebo DUAL lampu. Na predlžovanie môžete použiť dual formy, šablóny, alebo aj tipy.
štítok Novinka
výška 12.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
farba ružová
objem 60 ml

Jemne ružový poly gél, s veľmi hustou konzistenciou. Je vhodný na modelovanie nechtov, zdobenie alebo na zakamuflovanie nedostatkov na nechte. Pri práci nesteká a pekne drží vymodelovaný tvar. Po vytvrdnutí je pevný a pružný. Môžeme ho nechať polymerizovať v UV, LED aj DUAL lampe. Pri práci odporúčame použiť prípravky ako je poly liquid, poly prep a poly grip.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019