Blog

Telový polygél rich pink 35g


ID5533
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Extra hustý polygél sa po nechte roztláča podobne ako akryl. Pred nanesením necht prebrúsite, odmastíte a nanesiete primer. Môžete založiť šablónu, alebo... Celý popis
Bežná cena 22.90 €
Ušetríte 13% 2.91 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 24.10.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Extra hustý polygél sa po nechte roztláča podobne ako akryl. Pred nanesením necht prebrúsite, odmastíte a nanesiete primer. Môžete založiť šablónu, alebo použiť dual formu. Štetec s prírodným vlasom namočte do poly liquidu, alebo do cleaneru a roztláčajte ním polygél do požadovaného tvaru. Vďaka hustote materiálu vám modeláž nebude zatekať. Ďalšou veľkou výhodou je, že tvrdne v lampe, a teda máte dostatok času na vytvarovanie dokonalých nechtov. Na vytvrdnutie polygélu môžete použiť UV lampu, dual lampu alebo aj LED lampu.
farba ružová, hnedá
šírka 4.5 cm
dĺžka 4.5 cm
výška 3.5 cm
štítok Výpredaj, Zľava

Kamuflážne odtiene Bluesky gum gél

Veľmi hustý polygél na modelovanie nechtov a zakamuflovanie nedostatkov na nechtovej platničke. Možnosť vybrať si zo štyroch prírodných a veľmi obľúbených odtieňov. 

Je to kamuflážny gum gél Bluesky, s príjemným ružovým odtieňom rich pink. Je extrémne hustý a dobre pigmentovaný. Balený v elegantnom teglíku. Pomocou kovového nástroja ho aplikujeme na necht a štetcom roztlačíme do požadovaného tvaru. Pri modelovaní nezateká. Na vytvrdnutie môžeme použiť UV, LED ale aj Dual lampu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020