Blog

Sada na gélové nechty s kufríkom a brúskou


ID3902
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kompletná sada vhodná aj pre začiatočníkov. Nechty sa predlžujú pomocou samolepiacej šablóny bez lepenia tipov. V sade je 36W UV lampa, v ktorej sú štyri žiarovky a Uv gél v nej vytvrdne za 2 minúty. Lampa má časovač 120 sekúnd. Súčasťou sady je aj brúska, ktorá je síce slabšia, ale vhodná na učenie sa. Výhodou sady je kozmetický kufrík, do ktorého uložíte všetky pomôcky na gélové nechty.
štítok Výpredaj

Ponúkame aj návod. Stiahnite si ho tu!

1. Očistenie nechtov a ich príprava

Pred predlžovaním si musíme nechty očistiť a upraviť. Odstránime si z nich zvyšky laku a pozatláčame kožičku pomocou pomarančového drievka. Pilníkom upravíme tvar nechtov a ich povrch zmatníme. Vzniknutý prach odstránime suchou kefkou.

2. Správne založenie šablóny

Ak si nechceme lepiť umelé tipy, nechty si môžeme predĺžiť pomocou samolepiacej šablóny. Šablónu si založíme pod voľný okraj nechta tak, aby plynulo pokračovala s prírodným nechtom. Formu zlepíme pod prstom a vrchnú časť prilepíme o prst.

3. Nechty predlžené pomocou formy

Na prírodné nechty nanesieme nail prep, aby sme ich odmastnili. Tak aplikujeme primer, vďaka ktorému bude UV gél lepšie držať. Prvou vrstvou pri predlžovaní je číry UV gél a nanesieme ho na stred, kde sa stretáva necht s formou. UV gél roztláčame ku kožičke a ku špičke tak, aby na špičke bolo gélu menej. Ak nám UV gél zatečie ku kožičke, odstránime ho pomarančovým drievkom. Vymodelovaný necht vložíme do UV lampy na 2 minúty a po vytvrdnutí z neho utrieme výpotok čističom gélu.

4. Prekrytie nechtového lôžka

Na stred nechta nanesieme kamuflážny UV gél, ktorý roztláčame ku kožičke a modelujeme ho do tvaru mandle. UV gélu musí byť v strede viac ako pri kožičke. Nechty vložíme do UV lampy na 2 minúty. Lepkavosť očistíme pomocou čističa gélu a kamufláž upravíme pilníkom do správneho tvaru.

5. Francúzska manikúra

Pilníkom si upravíme smile líniu a nanesieme biely UV gél na špičku nechta. UV gél nanášame v tenkej vrstve a necháme ho vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Ak je to potrebné, gél aplikujeme aj v druhej vrstve. Výškový rozdiel medzi gélmi nevyrovnávame.

6. Zdobenie nechtov

Na nechty nanesieme tenkú vrstvu číreho UV gélu a naukladáme doň ozdoby. Nechty spolu s ozdobami dáme do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí zalejeme ozdoby ďalšou vrstvou gélu, ktorou zároveň dorovnáme výškový rozdiel a vytvarujeme C-oblúk. Po vytvrdnutí v UV lampe očistíme lepkavý výpotok a podľa potreby prebrúsime.

7. Vrátenie lesku

Záverečnou vrstvou je vrchný UV gél, ktorý dodá nechtom lesk. Gél nanášame v tenkej vrstve a v UV lampe ho necháme uschnúť 2 minúty. Po vytvrdnutí odstránime lepkavosť.

8. Ošetrenie kože

Na kožičku okolo nechtov si nanesieme olejček a krúživými pohybmi ho vtierame do kože. Používaním olejčeka môžeme predchádzať tvorbe záderov a popraskanej koži.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018