Blog

Sada na gélové nechty s promed brúskou

SILCARE

ID3537
SILCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Sada na gélové nechty s promed brúskou

Popis produktu

Silcare sada na gélové nechty s 36W UV lampou so 4 žiarovkami, senzorom, časovačom, LCD displayom a ventilátorom. Súčasťou sady je aj kvalitná brúska feeling nemeckej výroby, od značky promed. Sada na predlžovanie nechtov ako na tipy, tak aj na šablónky. Nájdete v nej základné pomôcky a prípravky na gélové nechty. S týmito produktami si urobíte krásnu francúzsku manikúru.
štítok Výpredaj

noveprofisady

Ponúkame aj návod ako robiť gélové nechty. Stiahnite si ho tu!

1. Prebrúsenie nechtov

Z nechtov odstránime zvyšky laku. Pomarančovým drievkom zatlačíme nechtovú kožičku a brúsnym blokom zmatníme nechty. Nebrúsime príliš, aby sme nepoškodili necht. Ruky neumývame, ale prach odstránime suchou kefkou.

2.1. Lepenie tipov na nechty

Z tipov si vyberieme správnu veľkosť. Nehľadíme pri tom na dĺžku nechtov, ale na šírku. Umelý necht nesmie byť širší, ale ani užší ako prírordný necht. Širší by vyzeral neprirodzene a užší by doslova ťahal prirodzený necht, a ten by bol potom pri dotyku bolestivý. Na správne zvolený tip nanesieme lep na tipy a prilepíme o necht tak, aby sa nevytvorila bublinka. Pridržíme 10 sekúnd.

2.2. Použitie šablóny na nechty

V prípade, že nechceme lepiť tipy, použijeme šablónu na nechty. Je to samolepiaca forma na predĺženie nechtov. Založíme ju pod podrastený necht. Zlepíme ju pod prstom a na opačnej strane ju prilepíme o prst, aby sa neposunula, alebo nezošmykla. Dobre založená šablóna je prirodzeným pokračovaním prírodných nechtov.

3. Skracovanie tipov gilotínou

Príliš dlhé nechtové tipy vieme bezpečne skrátiť použitím gilotíny. Tip vložíme do otvoru na gilotíne a stlačením rukovätí odstrihneme. Pre výrazne hranaté necht, vložíme tip do gilotíny kolmo. Pre mierny oblúčik, dáme tip po uhlom. Ušetríme tak čas, ktorý by sme strávili pri tvarovaní nechtov pilníkom. Pilníkom však jemne prebrúsime ostré hrany.

4. Brúsenie prechodu a celých nechtových tipov

Na prebrúsenie prechodu do stratena použijeme pilník. Začneme drsnejšou stranou a k záveru použijeme brúsny blok. Nezabudneme prebrúsiť aj celý povrch umelého nechtu. Prach odstránime suchou kefkou.

5.1. Odmastenie nechtov a prvá vrstva gélu na tipy

Na prirodzený necht nanesieme nail prep a potom primer. Nenatierame ich na umelý tip. Slúžia na odmastenie nechtov a lepšie priľnutie gélu k nechtu. Nedávame ich do UV lampy. Na celú plochu nechta (aj na tip) nanesieme rovnomernú tenkú vrstvu číreho gélu. V UV lampe necháme 2 minúty. Lepkavý výpotok, ktorý vzniká pri tvrdnutí gélu nemusíme odstraňovať.

5.2. Odmastenie nechtov a predĺženie na šablónu

Na opdmastenie nechtov a na ich ochranu pred plesňami, nanesieme nail prep. Naň natrieme primer, ktorý slúži na lepšiu priľnavosť gélu k nechtu. Teraz už môžeme začať predlžovať nechty gélom. Číry gél nanesieme na stred nechta, kde sa stretáva prirodzený necht s formou. V tomto mieste je potrebné zanechať najviac gélu. Gél roztláčame k nechtovej kožičke, no nesmie sa dotýkať, ale aj na formu, kde si tvarujeme špičku. Necháme v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty.

6. Prekrytie lôžka kamuflážnym gélom

Telovým kamuflážnym gélom predĺžime nechtové lôžko a zjednotíme jeho farbu. Nanášame ho na stred nechta a odtiaľ ho roztláčame smerom ku kožičke. Pri kožičke má byť gélu menej a smerom k stredu nechta ho má plynule pribúdať. Tvarujeme ho do mandle, aby sme si uľahčili prácu pri smile línii. Gél necháme v lampe vytvrdnúť 2 minúty. Ak je potrebné, tak vrstvu môžeme zopakovať. Po vytvrdnutí utrieme výpotok čističom gélu a tvar dotiahneme pilníkom.

7. Úprava smile línie a biela špička

Prebrúsime aj smile líniu. Je to miesto, kde sa stretáva kamuflážny a biely gél. Aby bola francúzska manikúra pekná, je dôležité aby tento oblúčik nebol krivý či hrboľatý. Práve preto ho prebrúsime pilníkom. Prach odstránime kefkou a v tenkej vrstve nanesieme biely UV gél na špičku. Necháme v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty.

8. Zdobenie nechtov a C-oblúk

Pre vloženie ozdôb nanesieme na necht tenkú vrstvu gélu. Do nevytvrdnutej vrstvy uložíme ozdoby a necháme v UV lampe 2 minúty. Tak zalejeme zdobenie čírym gélom, ktorým aj vyrovnáme rozdiel medzi lôžkom a špičkou. Tvarujeme teda C-oblúk. Necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, výpotok utrieme a nechty prebrúsime brúskou. Dávame pozor, aby nám neostala príliš hrubá špička, pretože takéto nechty vyzerajú neprofesionálne. Prach odstránime suchou kefkou.

9. Lesk nechtov vrchným gélom

Na matné prebrúsené nechty nanesieme rovnomernú tenkú vrstvu číreho gélu, ktorý vráti nechtom lesk. Dáme do UV lampy na 2 minúty a buničinou namočenou čističom gélu utrieme výpotok.

10. Ošetrenie kožičky olejom

Na kožičku, ktorú sme brúsením nechtov namáhali aplikujeme olejček. Ten nielen zmäkčuje, ale aj vyživuje. Krúživými pohybmi ho vmasírujeme do kožičky. Pri pravidelnom používaní predídete tvorbe záderov.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018