Sada na gélové nechty s tipami a šablónami

SILCARE
ID3538
SILCARE

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Sada na gélové nechty s tipami a šablónami

Popis produktu

Sada so Silcare gélmi s LCD lampou s časovačom, senzorom, a ventilátorom. UV lampa má 4 žiarovky (36W), ktoré sú súčasťou balenia. UV gély v nej tvrdnú 2 minúty. V tejto sade nájdete všetko potrebné na francúzsku manikúru. Nechty môžete predlžovať nalepením umelých tipov, alebo predlžovaním gélom na šablóny. Ozdoby sú menej plnené, pretože ide o skúšobnú sadu ozdôb.

noveprofisady

Ponúkame aj návod na gélové nechty. Stiahnite si ho tu!

1. Zmatnenie nechtov pred predlžovaním

Prírpdné nechty je potrebné najprv vhodne pripraviť. Odstránime z nechtov zvyšky laku. Plochou časťou pomarančového drievka zatlačíme nechtovú kožičku. Celý povrch nechta zmatníme brúsnym blokom a prach odstránime suchou kefkou.

2.1. Lepenie umelých nechtov, tipov

Na prebrúsené nechty nalepíme tipy. Najprv si však musíme vybrať správnu veľkosť. Nehľadíme pri tom na dĺžku nechtov, ale na ich šírku. Umelý tip nesmie byť širší, ale ani užší ako prírodný necht. Na vyznačené miesto na tipe nanesieme lep na tipy. Tip prilepíme na prírodný necht tak, aby pod ním nevznikla bublinka. Pridržíme 10 sekúnd a môžeme lepiť ďalší. Krivo nalepený tip pilníkom nevyrovnáme.

2.2. Založenie formy na nechty

Samolepiacu šablónu používame na predĺženie nechtov bez lepenia tipov. Odlepíme ju z podkladového papiera a poohýbame ju, aby lepšie kopírovala tvar nechtov. Formu zakladáme pod voľný okraj mierne podrasteného nechtu tak, aby neostala medzera. Zlepíme ju pod prstom a na druhom konci ju prilepíme o prst. Správne založená forma je prirodzeným pokračovaním prírodného nechtu.

3. Ako používať gilotínu na nechty

Nalepené tipy sú na bežné nosenie pridlhé, preto ich skrátime gilotínou. Tip vložíme do otvoru a stlačením rukovätí odstrihneme. Pre hranaté nechty vkladáme tip kolmo do gilotíny. Pre nechty s miernym oblúčikom, vložíme tip pod uhlom. Ostré hrany zabrúsime pilníkom.

4. Prebrúsenie nechtových tipov

Viditeľný prechod medzi tipom a nechtom prebrúsime do stratena. Začneme brúsiť drsnejším pilníkom a neskôr ho vymeníme za jemnejší pilník, alebo brúsny blok. Počas brúsenia dávame pozor, aby sme neprebrúsili a nepoškodili tak prírodný necht. Na záver prebrúsime celý povrch umelého nechtu. Prach z pilníkovania odstránime suchou kefkou.

5.1. Odmastenie nechtov a prvá vrstva gélu

Na prírodný necht nanesieme nail prep, ktorý odmastí nechty. Naň natrieme primer. Ten slúži na lepšie priľnutie gélu k nechtu. Ani jeden z týchto prípravkov nedávame do UV lampy. Necháme pôsobiť cca 30 sekúnd a nanášame číry UV gél v rovnomernej tenkej vrstve na celú plochu nechta. Necháme v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Lepkavý výpotok, ktorý vznikol pri tvrdnutí gélu nemusíme odstraňovať.

5.2. Odmastenie nechtov a predĺženie gélom na šablónu

Na prírodný necht najprv nanesieme nail prep. Ten dehydruje nechtovú platničku a odmastí ju. Potom natrieme primer, ktorý zabezpečí, aby gél lepšie držal. Oba prípravky chránia necht pred vznikom plesní. Teraz pristúpime k predlžovaniu nechtov bez lepenia tipov. Na štetec naberieme číry UV gél a otrieme ho o stred nechtu, kde sa stretáva šablóna a prírodný necht. Gélovú guľôčku postupne roztlačíme smerom ku kožičke, no nesmie sa jej dotýkať. Roztláčame aj opačným smerom, čiže k špičke, čím predlžujeme a tvarujeme necht. Snažíme sa to robiť tak, aby nám v strede ostalo viac gélu ako pri kožičke a na špičke. Gél necháme v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Ak je necht tenký, je vhodné vrstvu gélu zopakovať. Utrieme výpotok čističom gélu a buničinou, odstránime šablónu a predĺžený necht dotvarujeme pilníkom.

6. Kamuflážny UV gél na nechtovom lôžku

Prirodzene vyzerajúci telový UV gél na zjednotenie farby nechtového lôžka. Nanesieme ho na stred a roztláčame smerom ku kožičke tak, aby sa jej gél nedotýkal. Tvarujeme ho do mandle aj v strede nechta, pretože si tým vytvárame smile líniu. Pri kožičke má byť gélu menej a v strede pri smile línii viac. Postupne si takto začíname tvarovať aj C-oblúk. Gél necháme v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Ak je to potrebné tak môžeme vrstvu zopakovať. Výpotok odstránime čističom gélu, kamuflážny gél prebrúsime a podľa potreby vytvarujeme do správneho tvaru.

7. Biela francúzska manikúra

Prebrúsime aj smile líniu, ktorú ak je krivá, tak prebrúsením vyrovnáme. Veľmi nám to pomôže pri nanášaní bieleho gélu. Prach z brúsenia odstránime suchou kefkou a v tenkej rovnomernej vrstve nanesieme biely UV gél. Necháme ho v UV lampe 2 minúty. Ak je to potrebné môžeme vrstvu bieleho gélu zopakovať.

8. C-oblúk a zdobenie nechtov

Ak chceme použiť ozdoby, tak na necht nanesieme tenkú vrstvu číreho gélu. Do tejto vrstvy vložíme ozdoby a necháme v UV lampe 2 minúty. Tak zalejeme zdobenie gélom. Touto vrstvou gélu už vyrovnáme aj rozdiel medzi kamuflážnym a bielym gélom. Necht tvarujeme tak, aby mal z boku tvar písmena C. Dáme do UV lampy na 2 minúty. Výpotok utrieme buničinou a čističom gélu. Nerovnosti na nechte opravíme pilníkom. Prach odstránime suchou kefkou.

9. Vrchná vrstva gélu na lesk nechtov

Na matný prebrúsený necht nanesieme v tenkej vrstve číry gél. Necháme v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Čističom gélu a buničinou utrieme lepkavý výpotok

10. Ošetrenie olejčekom

Na kožičku nanesieme olejček, ktorý ošetrí a zmäkčí pokožku. Krúživými pohybmi ho vmasírujeme do pokožky.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017