Blog

Sada s kufríkom a tipami pre začiatočníkov


ID3903
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 03/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Sada s kufríkom a tipami pre začiatočníkov

ID5110
90.07 €
64.95 €
ID5229
105.27 €
74.95 €
ID5230
119.12 €
78.95 €
ID5232
134.32 €
88.95 €
ID5110
90.07 €
64.95 €
ID5229
105.27 €
74.95 €
ID5230
119.12 €
78.95 €
ID5232
134.32 €
88.95 €

Popis produktu

Set obsahuje všetky prípravky a pomôcky potrebné pri predlžovaní nechtov na tipy. 36W UV lampa so štyrmi žiarovkami vytvrdí UV gél za 2 minúty. Má časovač 120 sekúnd, a tak čas nemusíte sledovať. V sade sú základné gély na vytvorenie francúzskej manikúry. Celú sadu môžete uložiť do kufríka, ktorý je tiež súčasťou sady.
štítok Valentín

Potrebujete aj návod ako robiť nechty? Stiahnite si ho tu!

1. Príprava pred predlžovaním nechtov

Pred lepením tipov alebo predlžovaním na šablóny je dôležité si nechty pripraviť. Očistíme ich od prebytočného laku, pozatláčame nechtovú kožičku a ich tvar upravíme pilníkom. Pomocou brúsneho bloku zmatníme ich povrch. Prach, ktorý nám vznikol z pílovania, odstránime suchou kefkou.

9. Číry UV gél pre vrátenie lesku

Aby sa nechty pekne leskli, nanesieme na nich poslednú vrstvu a tou je číry UV gél. Nanesieme ho len v tenkej vrstve. Nechty necháme uschnúť v UV lampe 2 minúty a po vytvrdnutí z nich odstránime lepkavosť pomocou čističa gélu.

8. C-oblúk a zdobenie

Nechty môžeme zdobiť napríklad glitrami, kamienkami, konfetami alebo fimo ozdobami. Na nechty nanesieme tenkú vrstvu UV gélu a vložíme doň ozdoby, ktoré chceme použiť. Po vytvrdnutí v UV lampe ozdoby zalejeme čírym UV gélem, ktorým zároveň tvarujeme na nechtoch C-oblúk. Vytvarované nechty necháme 2 minúty vytvrdnúť a utrieme z nich lepkavý výpotok. Prípadné nerovnosti prebrúsime a prach odstránime

7. Tvarovanie smile línie

Oblúčik, ktorý sme tvarovali kamuflážnym UV gélom si upravíme pilníkom. Prach, ktorý vznikol odstránime suchou kefkou. Biely UV gél nanesieme na špičku v tenkej vrstve. Nevyrovnávame ním výškový rozdiel medzi gélmi. Nechty dáme do UV lampy na 2 minúty a po vytvrdnutí utrieme lepkavosť len ak chceme nechty prebrúsiť.

6. Maskovací UV gél

Pomocou kamuflážneho UV gélu upravíme a opticky predĺžime nechtové lôžko. Gél nanesieme do stredu nechta a tvarujeme ho do tvaru mandle. Gélu má byť v strede viac ako po krajoch. Dbáme na to, aby UV gél nezatiekol ku kožičke. Ak sa tak stane, pomôžeme si pomarančovým drievkom. Ruky vložíme do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí z nechtov odstránime lepkavý výpotok a prípadné nerovnosti prebrúsime pilníkom. Prach odstránime suchou kefkou.

5.2. Nechty vymodelované pomocou formy na nechty

Na prírodné nechty aplikujeme nail prep na odmastnenie a tak primer, ktorý vytvorí väzbu medzi nechtom a UV gélom. Ruky nedávame do UV lampy. Na miesto, kde sa stretáva necht so šablónou, nanesieme vrstvu UV gélu. Gél roztláčame ku kožičke aj na šablónu a vytvarujeme tak špičku nechta. Ak máme nechty vymodelované, vložíme ich do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí ich očistíme čističom gélu a odstránime z nich šablónu. Podľa potreby dotvarujeme pilníkom.

5.1. Podkladová vrstva UV gélu na tipy

Pred nanášaním UV gélu si na necht aplikujeme nailp prep na odmastnenie a primer. Nanášame to len na naše prírodné nechty, nie na tipy. Nail prep ani primer nedávame do UV lampy. Ako prvú vrstvu nanesieme číry UV gél. Nanášame ho v tenkej vrstve. Ak nám gél zatečie ku kožičke, odstránime ho pomarančovým drievkom. Vrstvu UV gélu necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Výpotok po vytvrdnutí neutierame.

4. Prebrúsenie tipu

Prechod medzi nechtom a tipom treba prebrúsiť do stratena. Prebrúsime to pilníkom tak aby sme nepoškodili náš prírodný necht. Ak je prechod menej viditeľný tak ho dobrúsime pomocou brúsneho bloku. Nakoniec necht prebrúsime celý. Prach, ktorý nám vznikol odstránime suchým štetcom.

3. Skracovanie tipov

Ak máme tipy nalepené, môžeme ich skrátiť a upraviť ich tvar. Skracujeme ich pomocou gilotíny. Ak sme rozhodnutí pre rovný tvar nechtov, vložíme ich do gilotíny kolmo. Ak chceme tipy s oblúčikom tak ich vkladáme do gilotíny pod uhlom. Pomocou pilníka si upravíme ostré hrany a tvar nechta.

2.2. Dlhé nechty bez lepenia

Nechty sa dajú predĺžiť UV gélom aj bez lepenia tipov. Predlžujú sa pomocou šablóny. Formu založíme pod voľný okraj nechta tak, aby bola plynulým pokračovaním nechta. Formu pod prstom zlepíme a vrchnú časť prilepíme o prst.

2.1. Nechty predlžené tipmi

Správnu veľkosť tipov si vyberieme prikladaním tipov k svojim nechtom. Umelý tip by nemal byť širší ani užší ako náš prírodný necht. Ak máme vybratú správnu veľkosť, na zarážku si nanesieme lepidlo a priložíme na necht. Tipy lepíme lepidlom, ktoré je na to určené. Počkáme pár sekúnd kým sa necht prilepí. Pri lepení musíme dávať pozor, aby sa nám pod tipom nevytvorila vzduchová bublinka.

Olejček na ošetrenie kože

Pravidelným používaním olejčeka môžeme predchádzať záderom a popraskanej koži. Olejček nanesieme na kožičku v okolí nechtov a vmasírujeme ho krúživými pohybmi.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019