Blog

Sada so silcare gélmi a kufríkom


ID3904
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Sada so silcare gélmi a kufríkom

ID5110
89.77 €
64.95 €
ID5229
104.67 €
74.95 €
ID5230
116.82 €
78.95 €
ID5231
103.03 €
59.90 €
ID5110
89.77 €
64.95 €
ID5229
104.67 €
74.95 €
ID5230
116.82 €
78.95 €
ID5231
103.03 €
59.90 €

Popis produktu

Set vhodný na predlžovanie nechtov. Nechty môžete predlžovať lepením tipov, alebo pomocou samolepiacej šablóny, kedy sa umelé nechty nelepia. V 36W lampe tvrdnú gély 2 minúty. Lampa má časovač 120 sekúnd. UV gély značky Silcare sú hustejšie, nestekajú a pri správnej aplikácii na nechtoch dobre držia. Všetky prípravky a pomôcky aj s UV lampou si môžete uložiť do kufríka, ktorý je súčasťou sady.
štítok Valentín

V prípade potreby, máme pre vás aj návod na predlžovanie nechtov. Stiahnite si ho tu!

1. Prebrúsenie nechtov

Predtým ako nechty začneme robiť si ich musíme pripraviť. Nechty očistíme, pozatláčame kožičku, upravíme ich tvar a povrch prebrúsime. Prach z pílovania odstránime suchým štetcom.

9. Vrchný UV gél

Aby nechty boli pekne lesklé tak im musíme vrátiť lesk. Nanesieme si na ne tenkú vrstvu číreho UV gélu a necháme ho vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí nechty očistíme od výpotku.

8. Zalievanie ozdôb

Zdobenie nechtov ozdobami je jednoduché. Na necht si nanesieme tenkú vrstvu číreho UV gélu a do neho naukladáme kamienky, glitre, sušené kvety alebo iné ozdoby. Nechty necháme v UV lampe 2 minúty a po vytvrdnutí ich zalejeme ešte jednou vrstvou UV gélu. Druhou vrstvou upravíme výškový rozdiel medzi kamuflážnym a bielým UV gélom. Roztláčame ho opäť tak, aby v strede bolo gélu viac ako pri kožičke. Vytvárame tak C-oblúk. Nechty necháme vytvrdnúť 2 minúty a odtstránime lepkavosť pomocou čističa gélu.

7. Smile línia a biela špička

Miesto, kde sa stretáva kamuflážny a biely UV gél sa nazýva smile línia. Túto smile líniu si prebrúsime a dotvarujeme ju. Vzniknutý prach odstránime suchou kefkou. Na špičku nanesieme biely UV gél a necháme ho vytvrdnúť v lampe 2 minúty. Ak je to potrebné tak biely gél nanesieme znova a opäť necháme uschnúť. Výpotok odstránime čističom gélu.

6. Zjednotenie nechtového lôžka

Na zjednotenie nechtového lôžka použijeme kamuflážny UV gél. Nanesieme ho do stredu nechta a tvarujeme ho do tvaru mandle. Ak nám UV gél zatečie ku kožičke tak ho odstránime pomocou pomarančového drievka. UV gél necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí utrieme z nechta lepkavosť pomocou čističa gélu.

5.2. Nechty predlžované na šablónu

Nail prep a primer si natrieme na prírodný necht. Do stredu nechta si nanesieme číry UV gél a postupne ho roztláčame. Roztláčame ho ku kožičke, a opačným smerom, na šablónu, kde tvarujeme špičku. Ak máme nechty vytvarované, vložíme ich do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí utrieme lepkavý výpotok a podľa potreby prebrúsime.

5.1. Prvá vrstva gélu

Na necht si nanesieme nail prep a primer. Prvou vrstvou je číry UV gél, ktorý nanesieme v tenkej vrstve. Nechty dáme do UV lampy na 2 minúty a po vytvrdnutí ich očistíme čističom gélu.

4. Prebrúsenie prechodu

Prechod medzi tipom a nechtom si musíme upraviť tak aby ho nebolo vidieť. Pilníkom si prechod prebrúsime a ak je ho už menej vidieť, dobrúsime ho jemnejším brúsnym blokom. Brúsnym blokom prebrúsime aj celý povrch nechta.

3. Dĺžka tipov a ich úprava

Predtým ako tipy začneme skracovať pomocou gilotíny, sa musíme rozhodnúť pre ich tvar. Ak chceme nechty hranaté, vložíme ich do gilotíny kolmo. Ak ich chceme s oblúčikom, vložíme tip do gilotíny pod uhlom. Pilníkom si prebrúsime už len ostré hrany a nechty jemne upravíme.

2.2. Založenie formy na necht

Samolepiacu šablónu priložíme pod voľný okraj nechta. Prilepíme ju o prst a druhú časť zlepíme pod prstom. Forma je založená správne vtedy, ak plynule pokračuje s naším prírodným nechtom.

2. Umelé tipy

Dôležité je aby sme si zvolili správnu veľkosť tipu. Umelé nechty nesmú byť širšie ani užšie ako naše prírodné nechty. Ak máme vybratú veľkosť, na zarážku si nanesieme lepidlo a tip prilepíme na prírodný necht. Dbáme na to, aby sa nám nevytvorila pod tipom vzduchová bublinka.

Olejček na kožičku

Na nechtovú kožičku aplikujeme olejček, ktorý vmasírujeme do kože. Pri pravidelnom používaní olejčeka môžeme predchádzať záderom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019