Blog

Sada na polygél bez lampy


ID5899
Sada Na sklade
16-dielna sada je určená pre tie, ktoré už majú UV alebo dual lampu. Polygél a aj poly base a poly finish v týchto lampách bez problémov vytvrdnú. Sada... Celý popis
Bežná cena 50.31 €
Ušetríte 33% 16.82 €
Naša cena 33.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

16-dielna sada je určená pre tie, ktoré už majú UV alebo dual lampu. Polygél a aj poly base a poly finish v týchto lampách bez problémov vytvrdnú. Sada obsahuje všetky základné potrebné prípravky a pomôcky, ktoré budete potrebovať. Postup je rovnaký ako pri gélových nechtoch. Nechty prebrúsime, nanesieme poly prep a potom poly grip. Tak v tenkej vrstve natrieme poly base a vložíme do lampy. Založíme formu a polygélom vytvarujeme necht. Aby bolo tvarovanie jednoduchšie, je potrebné namočiť štetec do polyliquidu a potom tvarovať polygél. Po vytvrdnutí utrite lepkavosť cleanerom a povrch prebrúste do dokonalého želaného tvaru. Na záver naneste poly finish a po vybratí z lampy utrite lepkavosť cleanerom.
štítok Novinka, Výpredaj

Modelovanie nechtov polygélom je veľmi jednoduché. Pred jeho aplikáciou je potrebné si pripraviť nechtovú platničku prebrúsením celého povrchu, následným odmastením poly prepom a pre lepšie priľnutie gélu aplikovať poly grip. Na takto pripravený necht nanesieme prvú tenkú vrstvu poly base a necháme vytvrdnúť v lampe. Nechty sú takto pripravené na priloženie šablón, ktoré sú v sade. Pomocou prírodného štetca, ktorý je taktiež súčasťou sady aplikujeme polygél do požadovaného tvaru a veľkosti. Pre lepšiu aplikáciu si namáčame štetec do liquidu. Dokonalý tvar dosiahneme prebrúsením celého nechtu po jeho vytvrdnutí v lampe. Predtým však lepkavý výpotok utrieme cleanerom. Na záver nanesieme poly finish, čím necht zafixujeme a dodáme mu lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021