Sada na voskovú depiláciu


ID3728
Sada Odošleme to hneď zajtra!
Depilácia voskom v pohodlí domova. Ohrievač na vosk s roll-on hlavicou 40W, v ktorom sa vosk ohreje za 30-50 minút. Vosky v sade sú rozpustné v tukoch,... Celý popis
Bežná cena 21.26
Ušetríte 11% 2.36
Cena za sadu 18.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Depilácia voskom v pohodlí domova. Ohrievač na vosk s roll-on hlavicou 40W, v ktorom sa vosk ohreje za 30-50 minút. Vosky v sade sú rozpustné v tukoch, čiže z pokožky ich odstránite olejom po depilácii. Nájdete tu 3 vosky so širokou roll-on hlavicou, pomocou ktorej ho rovnomerne nanesiete. Nesmie chýbať ani depilačný papier, ktorým strhnete vosk aj s chĺpkami z pokožky. Po depilácii odstránite zvyšky vosku olejom a napokon pokožku ošetrite mliekom po depilácii. Keďže 12 až 24 hodín po depilácii nie je vhodné sa opaľovať. Je ideálne depilovať pokožku večer, alebo deň vopred. Doprajte pokožke zotaviť sa.

Výhodou depilovania voskom je, že pokožka vydrží hladká a bez chĺpkov približne tri týždne. Častou depiláciou eliminujeme chĺpky natrvalo. Najprv zohrejeme vosk, potom vyskúšame jeho teplotu. Tá musí byť primeraná, aby sme kožu nepopálili. Vosk nanesieme na určené miesto, priložíme depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlym pohybom strhneme. Je to najčastejší a najpopulárnejší spôsob depilácie. Po zákroku je potrebné pokožku ošetriť prípravkami, ktoré sú na to určené.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017