Blog

Výživný zábal na nohy 1 bal

BALBCARE

ID4296
BALBCARE
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Intenzívne vyživujúca maska na pedikúru bez použitia vody. Ideálna na letné použitie, kedy sú nohy vystavované pohľadom. Má neutrálne pH a je jednorázová,... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Intenzívne vyživujúca maska na pedikúru bez použitia vody. Ideálna na letné použitie, kedy sú nohy vystavované pohľadom. Má neutrálne pH a je jednorázová, čo prispieva k hygiene. Má 7 aktívnych zložiek, ktoré chránia, ošetrujú, zmäkčujú a vyživujú nielen pokožku ale majú výrazný vplyv aj na spevnenie a rast nechtov. Prispieva k tomu vápnik a keratín. Ochrannú až liečivú funkciu má protizápalový alantoín a upokojujúci extrakt zo stromu hamamelis. Keďže sa jedná o pedikúru, nesmie chýbať protiplesňová zložka, ktorú tvorí extrakt z Tea Tree. Práve nechty na nohách sú na plesne najviac náchylné. Preto je tento zábal veľmi vhodný, a tým, že je jednorázový je aj hygienický. Súčasťou emulzie je aj zmäkčovač pokožky, ktorý zmäkčí tvrdú kožu a mozole. Nesmieme zabudnúť ani na dôležitú zložku FPS10 anti UVA a UVB. Jej úlohou je chrániť pokožku pred škodlivými vplyvmi týchto žiarení. Vďaka polyméru R236, ktorý zvyšuje priľnavosť lakov, môžete hneď po tejto manikúre nechty lakovať, alebo nanášať gél či gél lak. V balení sa nachádza jeden pár pevných HDPE návlekov na chodidlá s 29 ml emulzie, drevený pilník, pomarančové drievko.
štítok Novinka
dĺžka 20 cm
výška 1.5 cm
šírka 7.5 cm

 Použitie:

  1. Z nechtov odstránime lak a pilníkom upravíme ich tvar.
  2. Emulziu v návleku rovnomerne rozložíme hladením.
  3. Návleky nasadíme na čisté chodidlá zbavené zrohovatenej, odumretej kože.
  4. Jemnou masážou pomôžeme emulzii, aby sa dostala na každý kúsok chodidla. Zvýšime tak jej účinok. Necháme pôsobiť, kým tento krok nezopakujeme na druhom chodidle.
  5. Pristúpime k úprave nechtov. Z návleku opatrne odstránime časť, ktorá zakrýva prsty.
  6. Postupne zatlačíme kožtičku, prípadne ju orežeme.
  7. Tak môžeme sňať návlek a zvyšky emulzie vmasírujeme do pokožky. Následne môžeme pristúpiť k lakovaniu nechtov, alebo použijeme gél lak.
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019