Okrúhly štetec na akryl s prírodným vlasom č. 6


ID4519
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Štetec na akrylové nechty. Vďaka prírodnému vlasu veľmi dobre nasiakne liquidom a po nabratí akrylu sa hmota pri práci nelepí na štetec. Prírodný vlas... Celý popis
Naša cena 7.29
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Štetec na akrylové nechty. Vďaka prírodnému vlasu veľmi dobre nasiakne liquidom a po nabratí akrylu sa hmota pri práci nelepí na štetec. Prírodný vlas dobre drží tvar. Štetec čistite priebežne počas práce namočením do liquidu a vytretím do servítky. Rovnakým spôsobom ho vyčistite aj po ukončení práce. Nepoužívajte čistič štetca, pretože poškodzuje prírodný vlas. Štetec pôsobí luxusne, pretože má v rukoväti fialové kamienky v tvare diamantov. Po ukončení práce uzatvorte vyčistený štetec vrchnákom. Chránite ho tým pred deformáciou štetín.

Štetec čistite bez použitia čističa štetca

Nikdy ho nečistite v čistici štetca, ten prírodný vlas poškodzuje a znehodnocuje ho. Po ukončení práce očistite štetec tak, že ho vymáčajte v liquide. Môžete to opakovať aj priebežne počas práce. Nakoniec ho utrite do servítky.

Správne čistenie štetca

Veľkosť štetín

Na fotografii je zachytený detail štetín. Môžete tak vidieť aké sú veľké v porovnaní s rukou. Štetec sa používa na modelovanie nechtov akrylovým práškom. Kvalitný prírodný vlas akrylovú hmotu nelepí.

Vrchnák štetca

Súčasťou tohto štetca je vrchnák. Ten totiž chráni štetiny pred poškodením. Po ukončení práce štetec dôkladne očistite v acrylic liquide a osušte.

Vrchnák štetca

 

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017