Blog

Čierno ružový termo gél lak 6 ml


ID4273
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Perleťový gél lak, ktorý mení farbu podľa teploty. V chlade je grafitový a s pribúdajúcim teplom sa mení na ružový. Počas zmeny vytvára na nechtoch veľmi pekné plynulé prechody. Nanášajte ho ako klasický gél lak spolu s nadlakom podlakom. Tvrdne v UV lampe, LED lampe, alebo dual lampe. Pri tvrdnutí vytvára lepkavý výpotok, ktorý utrite až zo záverečnej vrstvy.
dĺžka 1.5 cm
šírka 1.5 cm
výška 6 cm
farba čierna, ružová
objem 6 ml

Zmena farby

Tento gél lak je zaujímavý tým, že mení farbu v závislosti od teploty. V chlade je čiernej farby a v teple sa mení na ružovú. Obsahuje jemnú perleť. Gél lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách a nechajte vytvrdnúť. Tvrdne v UV aj v LED lampe. Ako podklad a zároveň vrchnú vrstvu použite nadlak podlak. Chráni nechty pred zafarbením a na záver im vráti lesk. Po vytvrdnutí poslednej vrstvy odstráňte lepkavosť čističom gélu. 

zmena farby

Je stredne hustý a dobre pigmentovaný s obsahom perlete. Termo gél lakom nechty nie len skrášlime, ale aj spevníme. Nechty ostávajú dlho krásne upravené a nelámu sa. Pred lakovaním prírodný necht zmatníme, odmastíme a aplikujeme primer. Potom nanesieme nadlak podlak a pokračujme v lakovaní termo gél laku v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu necháme vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. Na záver lakovanie fixujeme nadlakom podlakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020