Blog

Fialovo levanduľový termo gél lak 6g

SILCARE

ID4669
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Termo gél lak Color it č. 2640. Na základe rôznych teplôt mení aj svoju farbu. Prvú zmenu uvidíme hneď pri nanášaní. Z fľaštičky vytiahneme štetec a na... Celý popis
Bežná cena 5.99 €
Ušetríte 17% 1.00 €
Naša cena 4.99 €
Zľava platí do 09.05.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Termo gél lak Color it č. 2640. Na základe rôznych teplôt mení aj svoju farbu. Prvú zmenu uvidíme hneď pri nanášaní. Z fľaštičky vytiahneme štetec a na ňom modro fialový gél lak. Ten sa však už pri nanášaní na necht zmení na bledý ružovo fialový. Takúto farbu si zanechá aj pri tvrdnutí v lampe. Na modro fialový sa zmení opäť v chlade. Takto vytvára veľmi pekné levanduľové odtiene a plynulé prechody. Tento gél lak je potrebné nanášať spolu s nadlakom podlakom, ktorý slúži ako podklad a aj ako záverečná vrstva. Oba gél laky tvrdnú v lampe. V UV lampe 2 minúty. No ak máme LED alebo dual lampu, tak postačí 30 až 60 sekúnd. Lepkavý výpotok utrieme až z poslednej vrstvy.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba fialová, modrá
štítok Zľava

Konečná farba nechtu

Gél lak je vhodný na spevnenie prírodných nechtov. Konkrétne tento termo lak mení svoju farbu v závislosti od teploty. V chlade je modro fialový a v teple bledý ružovo fialový. Na dlhších nechtoch vytvorí krásny ombré efekt. Je potrebné naniesť nadlak podlak a aj na zafixovanie ako konečnú vrstvu. Lepkavý výpotok odstránite cleanerom.

Konečná farba nechtu

 

 

Termo gél lak na prírodné ale aj umelé nechty. Nalakované nechty sú pevné a nelámu sa. Takto krásne farebné a upravené vydržia viac ako 14 dní. Výhodou tohto termo gél laku je, že mení svoju farbu z pastelovo fialovej do levanduľovej. Táto farba sa prejavuje zmenou teploty. Je silne pigmentovaný a na necht sa nanáša rýchlo a jednoducho. Základnú vrstvu nadlaku podlaku nanesieme na vopred pripravený necht a vložíme do UV alebo LED lampy. Po vytvrdnutí tejto vrstvy pokračujeme farebným termo gél lakom. Vďaka silnej pigmentácii ho postačí naniesť maximálne 2 krát. Na záver nalakujeme UV lesk alebo nadlak podlak. Z tejto poslednej vrstvy odstránime lepkavý film.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021