Blog

Hnedo krémový termo gél lak 6 ml


ID4674
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak určený na spevnenie prirodzených nechtov. Môžete ho však kombinovať aj s UV gélom. Jeho veľkou výhodou je zmena farieb. Tie sa menia podľa teploty... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Gél lak určený na spevnenie prirodzených nechtov. Môžete ho však kombinovať aj s UV gélom. Jeho veľkou výhodou je zmena farieb. Tie sa menia podľa teploty a vy budete mať vždy originálne nechty. V chlade je hnedošedý a s pribúdajúcim teplom sa mení na krémový. Pri dlhých nechtoch je efekt omnoho krajší a vytvára ombré efekt. Termo gél lak tvrdne v Uv lampe 2 minúty, alebo v LED a dual lampe 30 až 60 sekúnd. Ako podklad a potom aj záverečnú vrstvu je potrebné aplikovať nadlak podlak. Výpotok utierajte až z celkom poslednej vytvrdnutej vrstvy. Použite na to buničinu a cleaner.
dĺžka 1.5 cm
šírka 1.5 cm
výška 6 cm
farba hnedá
objem 6 ml

Farebný výsledok

Farba gél laku sa mení podľa tepla. V chlade je lak hnedošedý a v teple postupne krémový. Každú nanesenú vrstvu nechajte uschnúť v UV alebo LED lampe. Po vytvrdnutí lepkavý výpotok utrite čističom gélu.

Farebný výsledok 

 

Termo gél lak, ktorý mení svoju farbu v závislosti od teploty. Použitím tohto gél laku vytvoríme dlho trvácne lakovanie, ktoré vydrží viac ako 14 dní. Prírodný necht si jemne prebrúsime brúsnym blokom, odmastíme a aplikujeme primer. Nanesieme nadlak podlak a vložíme do UV alebo LED lampy. Potom pokračujeme v lakovaní farebného gél laku, ktorý nanášame minimálne 2 krát v tenučkej vrstve. Za každým necháme vytvrdnúť v lampe. Celé to zafixujeme nadlakom podlakom alebo UV leskom. V chlade je farba nechtov hnedo sivá a v teple krémová.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019