Blog

Šedo biely termo gél lak 6 ml


ID3794
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

V chlade tmavošedý a v teple biely gél lak s perleťou. Na prebrúsené a odmastené nechty naneste primer a tenkú vrstvu nadlaku podlaku. Po vytvrdnutí v UV lampe naneste termo gél lak v 2-3 tenkých vrstvách. Každá vrstva musí vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Na záver naneste nadlak podlak a po jeho vytvrdnutí utrite výpotok čističom gélu.
dĺžka 1.5 cm
šírka 1.5 cm
výška 6 cm
farba biela, sivá, čierna
objem 6 ml
štítok Výpredaj

Gél lak v dvoch vrstvách

Na nechty ho nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Výpotok odstráňte čističom a buničinou.

v dvoch vrstvach

Ako sa mení farba gélu

Termo gél lak sa nanáša rovnako ako klasicky gél lak. Na vopred pripravený nech si nanesieme v tenkej vrstve termo gél lak a necháme vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. Vrstvy opakujeme viac krát pre intenzitu farby. Na záver gél lak zafixujeme nadlakom podlakom a necháme vytvrdnúť v UV lame 2 minúty. Gél lak mení farbu podľa teploty. V tomto prípade je farba termo gél laku v chlade tmavo šedá a v teple biela.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020