Blog

Modrý termo UV gél s perleťou 5 ml

LONEL

ID5882
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Farebný dobre pigmentovaný UV gél, ktorý mení svoju farbu v závislosti od teploty. Rozdiely vo farbách je tak najintenzívnejšie vidno v chladnejších mesiacoch.... Celý popis
Naša cena 3.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný dobre pigmentovaný UV gél, ktorý mení svoju farbu v závislosti od teploty. Rozdiely vo farbách je tak najintenzívnejšie vidno v chladnejších mesiacoch. V chlade je gél tmavomodrý s jemným glitrom. V teple sa mení na svetlomodrý až tyrkysový a jemné glitre ho dopĺňajú. Používa sa ako farebný UV gél. Nanášajte ho na vytvrdnutý podkladový alebo 1-fázový gél v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu vložte do UV lampy na 2 minúty. Ak máte dual lampu, tak v nej vytvrdne za 30 až 180 sekúnd. Závisí od sily dual lampy. Po vytvrdnutí vytvára lepkavý výpotok. Ten utrite cleanerom len ak je nutné nechty prebrúsiť.
štítok Novinka
farba modrá
objem 5 ml
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
výška 2.5 cm

Farba vytvrdnutého UV gélu

Farba termo UV gélu sa mení podľa teploty. Tmavo modrá farba gélu sa zmení na svetlú modrú v teple. UV gél je doplnený o jemné glitre. Pred nanášaním gélu na necht ho premiešajte pomarančovým drievkom.

Stredne hustý, a dobre pigmentovaný termo UV gél s jemnými trblietkami. Farbu mení v závislosti od teploty. V chlade je tmavo modrý a v teple svetlo modrý. Pred nanášaním na necht ho najprv premiešame. Aplikujeme ho v tenkých vrstvách. Nanesenú vrstvu UV gélu dáme do UV lampy na 2 minúty. Medzi vrstvami výpotok gélu neutierame. Celý necht zafixujeme vrchným UV gélom ,alebo leskom. Nechtovú kožičku ošetríme olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020