Blog

  1. VÝPREDAJ ZA BABKU (102)
  2. Poškodená CCFL LED lampa s USB svetlom 48W

Poškodená CCFL LED lampa s USB svetlom 48W


ID4900
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme už len 2 kusy
Poškodenie sa týka mikro puklinky na plaste. Počas používania sa toto poškodenie nemá dôvod zväčšovať. Neohrozuje to bezpečnosť pri práci. Ide o estetickú... Celý popis
Bežná cena 129.99 €
Ušetríte 30% 40.09 €
Naša cena 89.90 €
Zľava platí do 24.04.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Poškodenie sa týka mikro puklinky na plaste. Počas používania sa toto poškodenie nemá dôvod zväčšovať. Neohrozuje to bezpečnosť pri práci. Ide o estetickú vadu ktorú nájdete po detailnom obhladnutí prístroja. Profesionálna lampa, v ktorej gély a gél laky rýchlo vytvrdnú. Má pohyblivý kryt, ktorý zabraňuje šíreniu svetla mimo lampy. Na vrchnej časti je silikónová podložka na ruku. K lampe sa pomocou USB kábla dá pripojiť lampa, ktorou si osvetlíte ruku zákazníčky. CCFL LED lampa má magnetické odnímateľné dno, senzor a časovač nastaviteľný na 30 alebo 60 sekúnd. V lampe je zabudovaný aj ventilátor. Zrkadlové vnútro lampy zabezpečí rovnomerné tvrdnutie gélov a gél lakov. Tie vytvrdnú za 30-60 sekúnd.Lampa je napájaná z elektrickej siete pomocou napájaceho kábla. Rozmer lampy je 29 x 24 x 15 cm.
výkon 48 Watt
dĺžka 27 cm
šírka 24 cm
výška 15 cm
farba biela
štítok Výpredaj , Zľava

Profesionálna 48W lampa na nechty, s ktorou bude práca veľmi jednoduchá. Skvele sa hodí do salónov a profesionálnych zariadení vďaka silikónovej podložke na vrchu lampy, kde si vaša klientka pohodlne uloží ruku. Lampa disponuje možnosťou zapojenia USB LED svetla. Ďalšími skvelými prvkami lampy je posuvný plastový kryt, ktorý zabraňuje zbytočnému unikaniu svetla z lampy a zabudovaný ventilátor. Dobu tvrdnutia volíte 30, alebo 60 sekundovým časovačom. Doba tvrdnutia závisí od použitého materiálu, jeho hrúbky a pigmentácie. Avšak spoľahlivo v nej vytvrdnú gély, gél laky, akryl aj polygél za niekoľko sekúnd.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019