Zelený pastelový BIO LED Color it! 8 ml

SILCARE
ID2486
SILCARE
Odošleme to hneď v pondelok! Máme posledných 6 kusov
Bezvýpotkový gél lak zelenej farby. Ako podklad naneste nadlak a podlak s názvom secure it!, ktorý necháte v lampe vytvrdnúť. Naň natrite farebný gélový... Celý popis
Bežná cena 2.99
Ušetríte 20% 0.60
Naša cena 2.39
Zľava platí do 19.11.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Bezvýpotkový gél lak zelenej farby. Ako podklad naneste nadlak a podlak s názvom secure it!, ktorý necháte v lampe vytvrdnúť. Naň natrite farebný gélový lak, ktorý tvrdne v UV lampe 2 minúty v LED lampa 30 sekúnd. Na záver naneste na necht opäť secure it! a po vytvrdnutí utrite z nechtov výpotok.

Gél lak po nanesení

Gél lak nanášajte na nechty spolu s nadlakom podlakom, ktorý slúži ako podkladová a zároveň vrchná vrstva. Pri každej vrstve gél laku dbajte na to, aby nezatiekol ku kožičke. Farebný gél lak aplikujte  na nechty v dvoch tenkých vrstvách. 

po uschnuti

Zelený BIO LED gél lak Rock it

Gél lak má príjemnú pastelovo zelenú farbu. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Pri aplikácií na necht je potrebné použiť aj nadlak podlak. Farebný gél lak zanecháva výpotok, ktorý počas aplikácie nezotierame. Tvrdne v UV lampe 2 minúty a v LED lampe 30 sekúnd. Nechty nalakované LED gél lakom sú pevnejšie, odolnejšie a nelámu sa. Na záver je potrebné lakovanie zafixovať nadlakom podlakom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017