Gél lak sada na nechty


ID1566

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Gél lak sada na nechty

ID4256
39.90
ID4257
42.90

Popis produktu

19-dielna sada gélových lakov na zdobenie nechtov s 9W UV lampou. V UV lampe je aj potrebný počet žiaroviek. Trvácny lak na nechty vydrží niekoľko týždňov bez poškodenia. Gél lak odstránite jednoducho pomocou kozmetického acetónu. V sade je všetko, čo budete potrebovať na lakovanie nechtov gél lakom.

Návod ako urobiť nechty s gél lakom. Stiahnite si ho tu!

1. Prebrúsenie, primer a podlak

Pred nanášaním gél laku si nechty upravíme. Pozatláčame kožtičku v okolí nechtov, očistíme nechty od mastnoty a zvyškov laku, zmatníme ich brusným blokom. Vzniknutý prach odstránime suchou kefkou alebo štetcom. Ak máme necht pripravený, natrieme naňho primer, ktorý nedávame do UV lampy. Potom nanesieme nadlak/podlak, ktorý dáma vytvrdnúť do UV lampy na 4 miúty. Dbáme na to aby nám gél lak nezatiekol ku kožtičke. Po vytvrdnutí sa na povrchu nechta vytvorí lepkavý povlak, ktorý neodstraňujeme a aplikujeme ďalší gél lak.

2. Farebný géllak a zdobenie

Ak nám nadlak/podlak vytvrdol, môžeme nanášať ďalší farebný gél lak. Nanášajte ho v dvoch až troch tenších vrstvách. Aj tu treba dávať pozor aby nezatekal. Každú vrstvu dáma vytvrdúť do UV lampy na 4 min. Po vytvrdnutí je gél lak lepkavý a v prípade zdobenia môžeme do lepkavého výpotku ukladať ozdoby. Lepkavosť neutierame.

3. Nadlak

V poslednom kroku nechty pretrieme nadlakom/podlakom a dáme ich uschnúť do UV lampy na 4 minúty. Vzniknutý lepkavý výpotok odstránime čističom gélu. Spevnené a upravené nechty budú odolnejšie voči nárazom a gél lak vydrží 2-3 týžne.

4. Olejček

Na záver nanesieme na kožtičku okolo nechtov olejček, ktorý pokožku zmäkčí a ošetrí. Olejček nie len že príjemne vonia ale pokožku vyživuje a dodáva jej zdravý vzhľad.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017