Gél lak sada s 36W LCD lampou

CHARBONNE
ID3540
CHARBONNE
Sada Odošleme to hneď zajtra!
Sada vytvorená kvalitnými gél lakmi značky Charbonne 15 ml. 36W UV lampa so senzorom, LCD displayom, časovačom a ventilátorom má 4 žiarovky. Gél laky v... Celý popis
Bežná cena 77.52
Ušetríte 10% 7.62
Cena za sadu 69.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sada vytvorená kvalitnými gél lakmi značky Charbonne 15 ml. 36W UV lampa so senzorom, LCD displayom, časovačom a ventilátorom má 4 žiarovky. Gél laky v nej tvrdnú 2 minúty. Táto sada je určená na trvácne lakovanie prírodných nechtov, ktoré zároveň spevní.

noveprofisady

Návod na gél lak nechty. Stiahnite si ho tu!

1. Úprava nechtov, nail prep, primer

Nechty si upravíme tak, že pomarančovým drievkom pozatláčame nechtovú kožtičku, pilníkom si nechty upravíme do tvaru aký nám vyhovuje a povrch nechtov prebrúsime jemným brúsnym blokom. Na nechtoch nám nemôžu ostať žiadne nečistoty. Prach vzniknutý z brúsenia odstránime suchou kefkou alebo štetcom, nie vodou. Na prebrúsené nechty nanesieme nail prep, na to aplikujeme primer ale nechty nedávame do UV lampy.

2. Prvá vrstva gél laku

Na primer môžme hneď nanášať prvú vrstvu gél laku, nadlak/podlak. Nanášame ho v tenkej vrstve a dbáme na to aby nám nezatekal. Zatečený gél lak odstránime pomocou pomarančového drievka. Nechty vložíme do UV lampy na 2 minúty. Lepkavý výpotok vzniknutý vytvrdením neutierame.

3. Nanášanie farebného gél laku

Po vyytvrdnutí prvej vrstvy nám ostal na nechtoch lepkavý povlak, na ktorý nanesieme tenkú vrstvu farebného gél laku. Ak nám gél lak bude zatekať, pomôžeme si pomarančovým drievkom. Nechty vložíme do UV lampy na 2 minúty. Ak je potrebné nanesieme ďalšiu vrstvu gél laku. Každú vrstvu dávame do UV lampy. Lepkavý povlak po vytvrdnutí neutierame.

4. Záverečná vrstva

Ako poslednú vrstvu nanesieme nadlak, ktorý opäť dáme do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí utrieme lepkavý výpotok pomocou čističa gélu.

5. Ošetrenie pokožky

Aby sme po nalakovaní nechtov ošetrili nechtovú kožtičku použijeme výživný olejček, ktorý pokožku zmäkčí a hydratuje. Pokožka vyzerá zdravšie a pravidelným vmasírovaním oleja do pokožky budete predchádzať záderom. Olejček má príjemnú vôňu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018