Blog

Výživná kúra na ruky 5 bal

BALBCARE

ID4297
BALBCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Jednorázová manikúra bez použitia vody s intenzívnym omladzujúcim a vyživujúcim účinkom. Je maximálne hygienická. Použitím týchto napustených rukavíc ušetríte množstvo času a nebudete potrebovať žiadne misky, oleje, uteráky ani parafín. Táto emulzia nahradí všetky tieto zdĺhavé postupy a výsledok je výraznejší. Veľkou výhodou je, že hneď po manikúre neostávajú nechty mastné, ani lepkavé a môžete pokojne nanášať lak, UV gél, alebo gél lak. Táto maska má 7 aktívnych zložiek a neutrálne pH. Tea Tree extrakt, ktorý má antimykotické účinky a nemusíte sa báť plesní. Alantoín ako protizápalový prostriedok. Zmäkčovač pokožky. Keratín a vápnik pre posilnenie a zdravý rast nechtov. Extrakt zo stromu hamamelis má upokojujúce účinky. Polymér R236 zvyšuje priľnavosť lakov, gélu a gél lakov. Zároveň nechty chráni. Súčasťou emulzie je aj FPS anti UVA a UVB. Má za úlohu chrániť pokožku pred škodlivými vplyvmi týchto žiarení. V jednom balení je 1 pár rukavíc s emulziou 27 ml, 1 pomarančové drievko, 1 pilník. Kúpou tohto produktu kupujete 5 balení.
štítok Novinka

Použitie: 

  1. Čisté ruky a nechty zbavené laku pripravíme na zábal. Pilníkom vytvarujeme nechty.
  2. Emulziu v rukavici rovnomerne rozložíme hladením na rovnej podložke.
  3. Vložíme ruku a jemným masírovaním prstov a dlane dostaneme emulziu do pokožky. Necháme pôsobiť kým tento krok nezopakujeme na druhej ruke.
  4. Pristúpime k samotnej manikúre, kedy opatrne odstránime rukavicu z končekov prstov a upravíme kožičku. Urobíme tak aj na druhej ruke.
  5. Následne môžeme rukavicu so zábalom odstrániť a zvyšky emulzie vmasírovať do pokožky.
  6. Ihneď po ukončení môžeme na nechty nanášať lak, gél lak, alebo UV gél.

Balbcare je zabalené v jednorazovom obale. Je dermatologicky testovaný. Výživná emulzia obsahuje allantoin, tea tree olej, výťažky z hamamelu, vápnik, keratín a prírodný zmäkčovač pokožky. Zábal je vhodný aj pred gélovou modeláciou, pretože zábal zvyšuje priľnavosť polyméru. Ruky umyjeme vodou. Pilníkom, ktorý nájdeme v balení, skrátime nechty do požadovaného tvaru. Vyberieme rukavice a pomocou pomarančového drievka roztiahneme emulziu po celej ploche. Rukavicu natiahneme na ruku a jemným masírovaním emulziu rozprestrieme po pokožke. Rovnako pokračujeme aj na druhej ruke. Vrátime sa k prvej ruke, kde odstrihneme končeky rukavíc a začneme prevádzať štandardnú manikúru. Priloženým pomarančovým drievkom zatlačíme a odstránime nechtovú kožičku. Ak je manikúra hotová, odstránime prebytočnú emulziu papierovým obrúskom. Následne môžeme pokračovať v masáži rúk. Nechty odmastíme čističom a nalakujeme.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020