Blog

Silcare akryl sequent clear eco 36g

SILCARE

ID4352
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 10 kusov
Číry akryl na predlžovanie aj spevnenie nechtov. Tento prášok je nutné miešať s tekutinou, ktorá sa volá liquid. Robíme tak priamo na štetci, ktorý najprv... Celý popis
Bežná cena 9.99 €
Ušetríte 10% 1.00 €
Naša cena 8.99 €
Zľava platí do 11.05.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Číry akryl na predlžovanie aj spevnenie nechtov. Tento prášok je nutné miešať s tekutinou, ktorá sa volá liquid. Robíme tak priamo na štetci, ktorý najprv namočíme do liquidu, a tak do akrylu. Na špičke sa vytvorí guľôčka hmoty, s ktorou musíme rýchlo pracovať. Otrieme ju na necht a štetcom roztláčame do požadovaného tvaru. Tento akryl je vhodný na tipy aj na šablóny. Môžeme ním zalievať ozdoby, dopĺňať alebo modelovať C-oblúk. Tým, že schne na vzduchu, nepotrebujeme na tieto nechty UV lampu. Rýchlosť tvrdnutia závisí od typu a množstva liquidu.
farba priesvitná
výška 3.5 cm
šírka 5 cm
dĺžka 5 cm

Akryl určený na spevnenie a predĺženie nechtov. Predlžovať ich môžeme na umelom tipe aj na papierovej šablóne. Po vytvrdnutí je transparentný, a preto je vhodný na modelovanie a predlžovanie. Ako prvé prírodný necht upravíme a zmatníme pilníkom. Nanesieme nail prep a primer na platničku a necháme vstrebať. Potom pokračujeme v modelovaní nechta. Hotovú kamufláž upravíme do dokonalosti pilníkom a čírym lakom alebo UV leskom nechtom prinavrátime lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021