Neonovo žlto zelený UV gél 5 ml


ID1790
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Neonovo žltý UV gél na zdobenie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Môžete ho použiť na zdobenie nechtov i na maľovanie nechtov. Svieti pod UV svetlom.... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neonovo žltý UV gél na zdobenie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Môžete ho použiť na zdobenie nechtov i na maľovanie nechtov. Svieti pod UV svetlom. Gél nanášajte v dvoch alebo troch tenších vrstvách. Každú vrstvu nechajte v lampe vytvrdnúť.

Mliečny tip a farba gélu

UV gél je nanesený na mliečny tip. Je výraznej žlto zelenej farby. Jemne neónový. Gél nanášajte na nechty v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Podľa potreby. Môžete ho naniesť na celú plochu nechta alebo ho využiť iba na zdobenie.  

mliecny tip

Ako gél kryje

Gél ideálny pre letné obdobie. Je jemne neónový a na nechtoch zanechá sklovitý efekt. Ak sa chcete zbaviť sklovitého efektu, použite ako podklad kamuflážny UV gél. Tento UV gél nanášajte v dvoch až troch tenkých vrstvách. V 36W UV lampe vytvrdne za 2 minút ale v 9W lampe je potrebné nechty nechať 5 minút. UV gél pred nanášaním premiešajte pomocou pomarančového drievka, aby neostal usadený pigment. Pre vrátenie lesku použite vrchný gél.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018