Blog

Perleťový modrý UV gél 5 ml

LONEL

ID8765
LONEL
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Modrý UV gél s perleťou. Vhodný na gélové nechty. Pre výraznejšiu farbu ho naneste v 2 až 3 vrstvách. Každú vrstvu necháme zvlášť uschnúť v UV alebo dual... Celý popis
Naša cena 3.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Modrý UV gél s perleťou. Vhodný na gélové nechty. Pre výraznejšiu farbu ho naneste v 2 až 3 vrstvách. Každú vrstvu necháme zvlášť uschnúť v UV alebo dual lampe. Čas tvrdnutia gélu v UV lampe trvá 2 minúty a v dual lampe 60 až 120 sekúnd. Vzniknutú lepkavú vrstvu neutierajte a ďalej pokračujte v modeláži čírym gélom alebo finish gélom ukončite modeláciu. na záver odstráňte lepkavosť cleanerom.
štítok Novinka
objem 5 ml
farba modrá

Modrý UV gél

Modrý gél s jemnou perleťou na maľovanie alebo zdobenie nechtov.  Nanášajte ho na upravené vymodelované nechty v 2 vrstvách.

gel-na-nechte-id19748.jpg (800×800)

 

Nanášanie gélu

UV gél s perleťou má dobrú kryciu schopnosť. Je stredne hustý. Práca s ním je veľmi rýchla. Gél nanášame na vymodelované nechty gélom, akrylom, alebo polygélom. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty, alebo v dual lampe na 60 až 120 sekúnd. Ako poslednú vrstvu aplikujeme vrchný lesk. Vzniknutý výpotok odmastíme cleanerom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020