Blog

Základná gélová sada s kufríkom a brúskou


ID5245
Sada Na sklade
19-dielna výhodná gélová sada so šablónami, ktorej súčasťou je brúska, UV lampa a kozmetický kufrík. Základná sada je vhodná predovšetkým pre začiatočníkov,... Celý popis
Bežná cena 96.72 €
Ušetríte 29% 27.77 €
Naša cena 68.95 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

19-dielna výhodná gélová sada so šablónami, ktorej súčasťou je brúska, UV lampa a kozmetický kufrík. Základná sada je vhodná predovšetkým pre začiatočníkov, ktorí vďaka hustote Silcare gélov budú mať pri vytváraní nechtov viac času. Sada obsahuje všetky potrebné pomôcky, ako sú primer, čistič gélu, buničinové štvorčeky, olejček, rôzne ozdoby a pod. Veľkou výhodou je kufrík, ktorého rozmery sú 33 x 25 x 25 cm. Vďaka tomu v ňom jednoducho prepravíte všetky potrebné pomôcky a prípravky aj UV lampu a brúsku. UV lampa má výkon 36Watt a napája sa do elektrickej siete. Časovač lampy je možné nastaviť na 120 sekúnd. Brúska so šiestimi brúsnymi kotúčikami a šiestimi nadstavcami má 14000 otáčok za minútu. Je vhodná na úpravu prírodných nechtov. Praktická sada na predlžovanie nechtov na šablóny.

Príprava nechta a základná vrstva

Pilníkom skrátime dĺžku nechta. Očistíme a odstránime zvyšky laku. Povrch nechta je potrebné zmatniť jemným brúsnym blokom. Vzniknutý prach odstránime kefkou alebo suchým štetcom. Necht odmastíme cleanerom a nanesieme naň primer. Aplikujeme základnú vrstvu gélu na celý povrch lôžka v tenkej vrstve a necháme polymerizovať v lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí založíme papierovú formu, pomocou ktorej predĺžime necht. Tá musí byť osadená tak, aby spolu s lôžkom tvorili súvislú líniu.

Predlžovanie nechta UV gélom

Na založenú šablónu začneme aplikovať 1-fázový UV gél, ktorým vytvoríme tvar a dĺžku nechta. Výhodou šablóny je, že si môžeme vytvoriť tvar a dĺžku akú chceme. Táto vrstva gélu musí byť tenká, ale zároveň dostatočne pevná. Stavebný gél nanesieme tak, aby bol aj na nechtovej platničke. Vytvorený tvar necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí odstránime formu a pokračujeme v aplikácii kamuflážnym a bielym UV gélom, ktorými vytvoríme francúzsku manikúru.

Zdobenie nechta glitrami

Glitre aplikujeme na necht veľmi jednoducho a rýchlo. Ešte pred vytvorením c-oblúka ozdobíme necht tak, že maličké množstvo číreho UV gélu namočíme do glitrového prachu a následne ním ozdobíme necht podľa fantázie. Ruku vložíme do lampy na 2 minúty, aby zdobenie vytvrdlo.

Tvar a c-oblúk

Na vytvrdnuté zdobenie nanesieme 1-fázový UV gél, ktorým celé zdobenie zafixujeme a vytvoríme c-oblúk. Pracujeme pomaly, aby gél nezatiekol až na kožičku. Ak sa tak stane, prebytočný gél odstránime pomocou kovového pera alebo pomarančového drievka. Necht z boku musí pripomínať tvar C. Správne vymodelovaný necht je pevný, odolný voči nárazom a pôsobí prirodzene. Aj túto vrstvu necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Cleanerom odstránime lepkavý film. Ak sa na modeláži nachádzajú nerovnosti, odstránime ich prebrúsením a necht prelakujeme lakom alebo UV leskom. Až keď sú nechty hotové, aplikujeme na kožičku výživný olej. Ten ju zmäkčí a napomáha predchádzať záderom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019