Kompletná sada na depiláciu


ID4470
Sada Odošleme ešte dnes!
Sada na dlhodobé odstránenie ochlpenia pomocou voskovej depilácie. V sade nájdete všetko, čo budete potrebovať na depiláciu voskom. Ohrievač, v ktorom... Celý popis
Bežná cena 22.36
Ušetríte 17% 3.77
Cena za sadu 18.59
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sada na dlhodobé odstránenie ochlpenia pomocou voskovej depilácie. V sade nájdete všetko, čo budete potrebovať na depiláciu voskom. Ohrievač, v ktorom vosk ohrejete. Čas ohrievania závisí od typu vosku. Cukrový vosk, ktorý je v sade v ňom ohrievajte 10-15 minút. Pred nanesením na pokožku vyskúšajte jeho teplotu. Má mať približne telesnú teplotu. Naneste ho v smere rastu ochlpenia a priložte depilačný papier. Nechajte chvíľku vosk zatuhnúť a rýchlym trhnutím proti smeru rastu chĺpkov papier s voskom strhnite. Po ukončení depilácie opláchnite depilované miesta čistou vlažnou vodou a ošetrite prípravkom po depilácii. Pokožku nie je vhodné vystavovať slnku najbližších 12 až 24 hodín. Predídete tak nepeknému a svrbiacemu začervenaniu.

Depilácia voskom je síce profesionálny zákrok, ale vieme ho už vykonať aj v pohodlí domova. Vosk vložíme do ohrievača a necháme ho zohriať približne 10 až 20 minút. Správny postup je veľmi dôležitý. Nanesenie je jednoduché a rýchle. Vďaka hlavici roll-on sa vosk rovnomerne aplikuje a pomocou papiera ho rýchlym ťahom strhneme. Vosk nanášame v smere rastu chĺpkov, ale strhávame presne naopak. Častým depilovaním docielime, že chĺpky rastú jemnejšie, svetlejšie alebo nerastú vôbec. Po depilácii miesto ošetríme mliekom alebo olejom, ktorý je na to určený.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017