Blog

Sada na depiláciu s dvojitým ohrievačom


ID5405
Sada Na sklade
Sada určená na trvácne odstránenie nežiadúceho ochlpenia. Vosky so širokou roll-on hlavicou je potrebné najprv nechať nahrievať v ohrievači približne... Celý popis
Bežná cena 30.37 €
Ušetríte 18% 5.47 €
Naša cena 24.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sada určená na trvácne odstránenie nežiadúceho ochlpenia. Vosky so širokou roll-on hlavicou je potrebné najprv nechať nahrievať v ohrievači približne 30-40 minút. Pomocou roll on hlavice naneste vosk na pokožku v smere rastu chĺpkov a priložte depilačný papier. Prihlaďte ho a napokon rýchlym pohybom doslova strhnite proti smeru rastu chĺpkov. Depilovanú pokožku je vhodné ošetriť a upokojiť vhodným prípravkom alebo studenou sprchou. 24 hodín po depilácii sa neodporúča vystavovať dané miesta slnečnému žiareniu.
štítok Novinka, Akcia

Depilácia voskom je jednoduché odstránenie chĺpkov aj s ich korienkami. Vosk s objemom 100 ml a roll-on hlavicou vložíme do ohrievača a zapojíme do elektrickej siete. Vosk necháme nahrievať 20-30 minút. Pokožku zbavíme mastnoty, aby vosk na chĺpky dobre priľnul. Dobre roztopený vosk, nanesieme na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložíme depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Zvyšky vosku môžeme "pozbierať" depilačným papierom, alebo ich na záver odstránime olejom. Po zákroku je nutné ošetriť podráždenú pokožku prípravkami určenými po depilácii a depilované miesta neodporúčame minimálne na 24 hodín vystavovať slnečnému žiareniu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019