Sada na depiláciu s ohrievačom 40W


ID3730
Sada Odošleme to hneď zajtra!
Depilácia voskom s trojitým ohrievačom a troma voskami. Každý z voskov je iný, preto je sada vhodná aj na depiláciu intímnych partií tzv. brazílska depilácia.... Celý popis
Bežná cena 60.04
Ušetríte 10% 6.14
Cena za sadu 53.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Depilácia voskom s trojitým ohrievačom a troma voskami. Každý z voskov je iný, preto je sada vhodná aj na depiláciu intímnych partií tzv. brazílska depilácia. Jeden je rozpustný v tukoch, takže ho odstránite olejom po depilácii. Ohrieva sa 30-50 minút. Ďalší je cukrový, je redší a depilácia s ním je menej bolestivá. Doba ohrevu 10-20 minút. Odstránite ho vodou. Posledný z voskov je gélový vosk, ktorý neobsahuje živicu a je vhodný na depiláciu citlivej pokožky. Ohrieva sa 30-40 minút. Každý z voskov má širokú roll-on hlavicu a strháva sa pomocou depilačných papierov, ktoré sú samozrejme súčasťou sady. Vosk naneste v smere rastu chĺpkov, priložte a prihlaďte depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhnite. Podráždenú pokožku nezabudnite ošetriť mliekom po depilácii a 12-24 hodín ju nevystavujte slnku.

Depilácia voskom je žiadaným a obľúbeným spôsobom nie len u žien, ale aj u mužov. Voskom je možné vydepilovať akékoľvek miesto od nôh, intímnych partií, bradu až po chrbát. Stálym depilovaním môžeme chĺpky eliminovať úplne. Do ohrievača vložíme vosk a necháme ho zohriať. Pred aplikáciou skontrolujeme teplotu vosku. Pomocou roll-on hlavice, nanesieme vosk jednoducho a rýchlo v smere rastu chĺpkov. Priložíme depilačný papier a strhneme opačným smerom, proti rastu chĺpkov. Táto procedúra je síce trošku bolestivejšia, ale účinná. Pokožka vydrží krásne hladká aj 3 týždne.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017