Blog

Výživná kúra na nohy 5 bal

BALBCARE

ID4298
BALBCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 08/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Jednorázové návleky na pedikúru napustené vyživujúcou, zmäkčujúcou, ošetrujúcou a ochrannou emulziou s neutrálnym pH. K ich použitiu nepotrebujete vodu. Ideálne na letné obdobie, kedy sú chodidlá vystavované mnohým negatívnym vplyvom, ktoré vysušujú pokožku. Po použití tohto zábalu bude pokožka nôh jemná a vláčna. Keďže sa jedná o pedikúru, zábal obsahuje protiplesňovú zložku, ktorú tvorí extrakt z Tea Tree. Je to jedna zo siedmich aktívnych zložiek. Ďalšími sú vápnik a keratín, ktoré vyživujú a spevňujú nechty. Tiež napomáhajú ich zdravému rastu. Prípadným zápalom zabraňuje alantoín a extrakt zo stromu hamamelis zas upokojí podráždenú pokožku. Zmäkčovač zjemní tvrdú kožu a mozole. FPS10 anti UVA a UVB chráni pred škodlivými účinkami týchto žiarení. Po zábale nechty neostávajú mastné a ani mokré. Môžete na ne pokojne aplikovať lak, gél alebo gél lak, pretože jednou zo zložiek zábalu je polymér R236, ktorý zvyšuje priľnavosť lakov. Jedno balenie obsahuje jeden pár návlekov, drevený pilník a pomarančové drievko. Kúpou tohto produktu kupujete 5 balení.
štítok Novinka

 Postup:

  1. Kúru aplikujeme na očistené chodidlo, zbavené odumretej kože a odlakované nechty upravené pilníkom.
  2. Emulziu v návleku rovnomerne rozložíme.
  3. Do návleku vložíme chodidlo a jemne masírujeme. Necháme pôsobiť len po dobu, kým tento krok neurobíme aj na druhom chodidle.
  4. Napokon opatrne odstránime návlek len z prstov a upravíme okolie nechtov.  
  5. Ak máme tento krok hotový na oboch chodidlách, odstránime návlek a zvyšky emulzie vmasírujeme do pokožky.
  6. Na záver môžeme podľa požiadavky klientky nechty nalakovať, alebo aplikovať gél lak.
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020