Blog

Ako vybrať vianočný darček pre dcéru, frajerku alebo manželku?


Milý otecko, mamička, Našli ste sa v našej reklame a radi by ste potešili svoju ratolesť? Verím, že ste na správnom mieste. Výber darčeka a sady na nechty nie je jednoduchá záležitosť, preto sme sa rozhodli pomôcť vám. Prvým krokom k vhodnému darčeku by mohol byť pohľad na jej nechty.

Nosí ich dlhé a nalakované?

V tomto prípade by bola vhodná gél lak sada, ktorá je vhodná na prirodzené nechty. Gél laky tvrdnú v UV lampe a po vytvrdnutí spevnia necht. Takéto lakovanie vydrží dlhšie a vám nebude smrdieť byt 3x do týždňa za lakom.

Chodieva na nechty a vy chcete ušetriť?

Pravidelne každé 3 týždne dávať dcére 20 až 30 eur na nové nechty je dosť náročné. Určite by to zvládla aj sama doma s našou sadou na gélové nechty a podrobným videopostupom, ktorý máme pri každej sade. Takáto sada je určená pre tie, ktoré nemôžu dopestovať svoje nechty, tak si ich nechávajú predlžovať gélom. Ak chcete trošku viac o výbere správnej sady, prečítajte si tento návod.

Pestuje si svoje nechty a stará sa o ne?

Na starostlivo pestované nechty, na ktoré nedáva dcéra ani lak je ideálna japonská manikúra. Je to sada, ktorou sa do nechtov vleštia minerály a vosky. Tie majú ochrannú funkciu ale aj vyživujúcu. Čiže ostane pri prirodzenom prírodnom staraní sa o nechty a bonusom bude ich krásny trvácny lesk.

ID4270
34.90 €
ID3939
17.90 €
ID3938
20.90 €

O nechty sa vôbec nestará?

Nezúfajte, možno ju potešíte náhrdelníkom alebo náušnicami s krásnymi kryštálmi Swarovski. A keď ani to, tak pekný vianočný balíček kozmetiky určite poteší!

Našla záľubu v líčení?

Aj pre vašu dcéru máme darček! Potešiť by ju mohla kazeta dekoratívnej kozmetiky.

Chcete aby už v svojich “šminkách” mala konečne poriadok?

Založené police v kúpeľni či v izbe a všade len líčidlá, krémy, masky, maskary, rúže… Kozmetický kufrík by bol veľmi dobrým riešením. Všetky tieto drobnosti by mala uložené na jednom mieste. Zároveň kozmetické kufríky majú veľmi pekný dizajn, čím by zároveň pôsobil aj ako doplnok v jej izbe.

Máte doma začínajúcu nechtárku, ktorá robí nechty už aj kamarátkam?

Zaujalo ju robiť nechty a jej mini biznis sa pomaličky rozrastá… Pri práci by iste ocenila pomoc akou by mohla byť brúska na nechty? Tá by jej ušetrila čas, a tak by mala viac času na školu :D O tom, ako si vybrať správnu brúsku na nechty si prečítajte tu!

ID3349
Promed 502
Na sklade
99.89 €
ID3263
149.90 €

Aj napriek nášmu sprievodcovi nákupom ste sa nevedeli rozhodnúť?

Niekedy je ťažké trafiť sa do vkusu mladšej generácie. No ak sa neviete rozhodnúť akú farbu kufríka zvoliť, alebo akú zo sád by si predstavovala, môžete to pokojne nechať na ňu a darovať jej nákupný poukaz.

ID3853
30.00 €
ID3855
50.00 €
ID3857
100.00 €
ID3859
200.00 €
ID3860
300.00 €
ID3861
500.00 €
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018