Blog

Fialový chrómový pigment 3g


Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Chrómový pigment vytvorí na nechtoch kovový lesk. Na nechtoch sa neleští, a nevytvára zrkadlový efekt. Pigment je vhodné vmiešať do UV gélu, alebo pre... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Chrómový pigment vytvorí na nechtoch kovový lesk. Na nechtoch sa neleští, a nevytvára zrkadlový efekt. Pigment je vhodné vmiešať do UV gélu, alebo pre intenzívnejšie zafarbenie aplikovať do výpotku. Môžete ho vmiešať aj do laku na nechty, alebo akrylu.
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm
výška 3.3 cm
farba fialová

Pigment zamiešaný do čierného UV gélu

Fialový chromový pigment zmiešaný s čiernym UV gélom. 

cierny podklad

Pigmentový prášok vo výpotku UV gélu

Pigment nanesený do výpotku čierneho UV gélu zanechá necht svetlo fialový.

vypotok

Pigment vo výpotku bieleho UV gélu

Aplikácia pigmentu do výpotku. Na nechte je biely podklad. Po nanesený fialového chromového pigmentu necht ostane jemnej maslovej farby s fialovými odleskami.

biely podklad vypotok

 

Ako naniesť chrómový pigment

Chrómový pigment s fialovým odleskom vmasírujeme do výpotku na vopred pripravený necht. Neleštíme. Pigment má krásny fialový odlesk, ktorý oživí zdobenie nechtov. Na nanesený pigment aplikujeme záverečnú vrstvu gélu. Pigment má široké využitie.

Ako zamiešať pigment do gélu

V malom množstve zmiešame chrómový pigment s gélom a nanesieme ho na necht. Necháme ho vytvrdnút v UV lampe 2 minúty. Pigmentom si môžme namiešať množstvo variacií farieb. Po vytvrdnutí nanesieme záverečný gél alebo pokračujeme v modelácií

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020