Blog

Slivkový UV gél 5g

SILCARE

ID4444
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Farebný UV gél, vhodný na nenápadné, ale upravené nechty. Je dobre pigmentovaný, no odporúčame ho nanášať v dvoch až troch tenkých vrstvách. Každá vrstva... Celý popis
Bežná cena 2.99 €
Ušetríte 13% 0.40 €
Naša cena 2.59 €
Zľava platí do 09.11.2018
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél, vhodný na nenápadné, ale upravené nechty. Je dobre pigmentovaný, no odporúčame ho nanášať v dvoch až troch tenkých vrstvách. Každá vrstva musí tvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 30-90 sekúnd. Po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý. Tento výpotok neutierame, pretože vytvára väzbu medzi vrstvami.
farba hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Farba gélu po nanesení

UV gél tmavšej ale nenápadnej farby. Na vymodelované nechty ho nanášajte v tenkej vrstve. Ak je to potrebné, vrstvu zopakujte. Každú z nich nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Gél pred použitím premiešajte štetcom. Dbajte na to, aby pri nanášaní nezatekal ku kožičke. Zatečený gél odstráňte. Pomôcť si môžete pomarančovým drievkom. Výpotok z tejto farebnej vrstvy neutierajte a nechty zafixujte vrchným gélom. 

Farebný UV gél značky Silcare. Určený na maľovanie gélových nechtov. Je dobre pigmentovaný a stredne hustý. Na necht ho aplikujeme pomocou plochého štetca v tenkej vrstve minimálne 2 krát. Každú vrstvu je potrebné nechať zvlášť v lampe vytvrdnúť. V 36W UV lampe je doba tvrdnutia 2 minúty a v 9W lampe je to až 4-5 minúť. Po vybratí z lampy je na povrchu gélu jemný lepkavý film.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019