Blog

Veľká sada na gélové nechty s 36W UV lampou

SILCARE

ID4338
SILCARE
Sada Na sklade
45-dielna sada s UV gélmi na predlžovanie nechtov. Môžete tak urobiť pomocou lepenia umelých tipov, alebo bez lepenia, kedy použijete šablónu. Nesmú samozrejme... Celý popis
Bežná cena 111.52 €
Ušetríte 30% 33.53 €
Naša cena 77.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

45-dielna sada s UV gélmi na predlžovanie nechtov. Môžete tak urobiť pomocou lepenia umelých tipov, alebo bez lepenia, kedy použijete šablónu. Nesmú samozrejme chýbať základné gély na francúzsku manikúru, čiže kamuflážny, biely a 1-fázový číry, ktorý slúži ako podklad, stavebný a vrchný lesk. Ak chcete jednofarebné nechty, poslúžia vám farebné gély v sade. V 36W lampe s časovačom tvrdnú 2 minúty. Vzniknutú lepkavosť odstraňujeme až z úplne poslednej vrstvy. Medzi vrstvami ju nechávame, pretože vytvára väzbu a jednotlivé vrstvy spája.
štítok Zľava, Výpredaj

Hľadáte návod, ako si urobiť gélové nechty? Stiahnite si ho tu!

Umelý tip a jeho nalepenie

Pred nalepením tipu je potrebné pripraviť prírodný necht. Zatlačíme nechtovú kožičku pomarančovým drievkom, odstránime nečistoty a zmatníme jeho povrch brúsnym blokom. Vzniknutý prach odstránime kefkou. Na vopred vybraný umelý tip aplikujeme lepidlo a následne ho nalepíme na necht. Lepíme tak, aby v spoji nevznikli žiadne bublinky. Ak lepidlo zaschlo, skrátime dĺžku tipu pomocou gilotíny. Tvar tipu upravíme, prebrúsime prechod a zmatníme celý jeho povrch. Aplikujeme nail prep na odmastenie, a tak primer a necháme chvíľku pôsobiť.

Gélová francúzska manikúra

Na pripravený predĺžený necht nanesieme tenkú vrstvu 1-fázového UV gélu, ktorý slúži ako základná vrstva a vložíme ho do 36W UV lampy na 2 minúty. Pokračujeme v nanesení kamuflážneho gélu, ktorým predĺžime nechtové lôžko a zakryjeme nedostatky. Opäť vložíme ruky do UV lampy na 2 minúty. Pomocou kovového pera vytvoríme bielym UV gélom dokonalú smile líniu a necháme vytvrdnúť 2 minúty. Zakaždým dbáme, aby gél nezatiekol. Ak sa tak stane, zatečený gél je potrebné odstrániť ešte pred vytvrdnutím. Použitý materiál ako aj pomôcky ukladáme mimo UV žiarenia.

Modelovanie tvaru a C-oblúku

Na vytvorenie právneho tvaru a C-oblúku použijeme 1-fázový UV gél. Ten pomocou plochého štetca aplikujeme na necht vo väčšom množstve a ťahavým pohybom štetca ho roztiahneme do požadovaného dokonalého tvaru. Správne vymodelovaný necht je odolnejší voči nárazom, je pevnejší a prirodzenejší. V strede nechtového lôžka musí byť táto vrstva najhrubšia a na okrajoch najtenšia. Na vytvrdnutie vkladáme ruky do 36W UV lampy na 2 minúty.

Záverečné ošetrenie nechta

Po vybratí z lampy odstránime vzniknutú lepkavosť, ktorá sa volá výpotok, pomocou cleanera a buničiny. Pilníkom si upravíme nerovnosti modeláže a upravíme tvar. Odstránime prach a nanesieme finish gél. Ten celé nechty zafixuje a vráti lesk. Vložíme ho do 36W UV lampy na 2 minúty. Opäť odmastíme cleanerom a nanesieme výživný olejček, ktorý krúživým pohybom vmasírujeme do kože.

Príprava nechtu a osadenie šablóny

Predlžovanie šablónou je najšetrnejší spôsob predlžovania. Nepotrebujeme žiadny umelý tip ani lepidlo. Pred osadením šablóny je potrebné prírodný necht pripraviť. Zmatníme jeho povrch brúsnym blokom, odstránime prach kefkou, aplikujeme nail prep a potom primer, ktorý necháme chvíľku pôsobiť. Nie je potrebné vkladať ruky do UV lampy. Najprv na prírodný necht nanesieme základnú vrstvu 1-fázového UV gélu, ktorý nanesieme pomocou plochého štetca v tenkej vrstve. Ruky vložíme do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Po vybratí z lampy je na základnej vrstve gélu lepkavý film, ktorý neodstraňujeme. Pripravenú šablónu osadíme pod voľný okraj nechta tak, aby nevznikol žiaden schod, ale aby spolu tvorili súvislú líniu. Správne osadenie šablóny vplýva na kvalitu a životnosť modeláže.

Predlžovanie na šablóne

Ak je šablóna správne osadená, môžeme začať predlžovať. 1-fázový gél nanesieme na šablónu pomocou plochého štetca. Gél rozťahujeme do požadovaného tvaru ako je hrana, špic, ovál či mandľa. Gél zvykne po šablóne stekať, preto pracujeme rýchlo. Táto vrstva musí byť tenká. Nechty predlžujeme po jednom alebo naraz. Ruky vkladáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Po vybratí z UV lampy môžeme šablónu dať dole. Dbáme, aby sme nepoškodili vzniknutú modeláž. Pokračujeme vo francúzskej manikúre alebo v inom zdobení. Aplikujeme kamuflážny gél, ktorým predĺžime nechtové lôžko a zakryjeme farebné rozdiely ako aj mechanické poškodenie nechta. Vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Pokračujeme bielym UV gélom. Vytvoríme smile líniu a necháme vytvrdnúť v UV lampe.

Aplikácia glitrov na modeláž

Nechty je možné spestriť glitrami, ozdobným prachom alebo inými ozdobami. Na štetec alebo kovové pero naberieme trošku číreho gélu a namočíme ho do glitrov. Následne ich aplikujeme na necht a ukladáme podľa predstáv. Naniesť môžeme rôzne druhy a farby glitrov. Vzniknuté zdobenie vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty.

Vymodelovanie tvaru

Táto vrstva je najdôležitejšia pre odolnosť a pevnosť vymodelovaných nechtov. Správne vytvorená modeláž pôsobí prirodzene. Štetcom naberieme väčšie množstvo 1-fázového gélu a vytvarujeme ním tvar a C-oblúk. Dbáme, aby gél nezatiekol až na kožtičku. Zatečený gél odstránime drievkom. Ruky vkladáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Použitý materiál a pomôcky ukladáme mimo UV lampy a jej žiarenia.

Záverečná vrstva a ošetrenie

Vymodelované nechty vyberieme z lampy a odstránime vzniknutý výpotok. Pilníkom alebo brúskou si upravíme tvar a odstránime nerovnosti. Po vytvorení dokonalého tvaru môžeme nechty spestriť zdobením pomocou farebného gélu alebo laku. Následne vzniknuté zdobenie zafixujeme vrchným leskom aplikáciou finish gélu. Vložíme do UV lampy na 2 minúty. Nechty odmastíme a nanesieme olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020