Blog

Veľká sada na gélové nechty bez lampy

SILCARE

ID4334
SILCARE
Sada Na sklade
Kompletná sada prípravkov a pomôcok na predlžovanie nechtov. Vhodná pre tie, ktoré už UV lampu majú, pretože gély v nej musia vytvrdnúť. Môžete predlžovať... Celý popis
Bežná cena 90.55 €
Ušetríte 45% 40.56 €
Naša cena 49.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kompletná sada prípravkov a pomôcok na predlžovanie nechtov. Vhodná pre tie, ktoré už UV lampu majú, pretože gély v nej musia vytvrdnúť. Môžete predlžovať na tipy, alebo na šablóny. V sade sú rôzne gély. Farebné, finish, číry, kamuflážny aj biely. Všetky tvrdnú v 9W lampe 4 až 5 minút alebo v 36W lampe 2 minúty. Lepkavý film po vytvrdnutí neutierame, lebo tvorí väzbu medzi vrstvami. Utrieme ho až celkom na záver. Nechýba tu ani protiplesňový nail prep a primer na lepšie priľnutie, či pilníky, ozdoby a iné pomôcky. Správne predĺžené nechty vydržia 4 až 6 týždňov. Kúpou tejto sady sa nemusíte obávať, že vám pri práci bude niečo chýbať.
štítok Akcia

Príprava a nalepenie umelého tipu

Pred modelovaním zmatníme prírodný necht jemným pilníkom a nalepíme umelý tip. Vyberieme správnu veľkosť tipu a pomocou lepidla na tipy ho nalepíme. Umelý tip držíme až kým lepidlo nezaschne. Pomocou gilotíny skrátime umelý tip a jeho povrch zmatníme pilníkom. Prebrúsime aj viditeľný prechod do stratena. Vzniknutý prach odstránime kefkou. Aplikujeme nail prep, ktorý je určený na odmastenie. Pre lepšiu priľnavosť a väzbu gélu s nechtom nanesieme primer. Ten aplikujeme len na necht, nie na tip a necháme pôsobiť voľne na vzduchu.

Základná vrstva a vytvorenie francúzskej manikúry

Na pripravený necht nanesieme tenkú podkladovú vrstvu číreho 1-fázového gélu pomocou plochého štetca rovnako ako lak. Vložíme do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Po vybratí z lampy ostáva na nechte jemný lepkavý film, ktorý neodstraňujeme. Slúži ako väzba s ďalšou vrstvou. Pri francúzskej manikúre použijeme najprv kamuflážny gél, ktorým si vieme predĺžiť nechtové lôžko a tiež na prekrytie farebných nerovností či mechanických poškodení. Tvrdne v 36W UV lampe po dobu 2 minút. Pokračujeme nanesením bieleho gélu, ktorým vytvoríme smile líniu a vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Dbajte na to, aby ste materiál a štetec nemali počas práce na mieste, kde dopadá svetlo z UV lampy. Toto žiarenie pred lampou môže mať za následok zatvrdnutie a znehodnotenie materiálu.

Stavebná vrstva gélu

Táto stavebná vrstva slúži na vytvorenie správneho tvaru nechtu, vymodelovanie C-oblúku a zároveň zafixovanie francúzskej manikúry či iných ozdôb. Pomocou plochého štetca aplikujeme väčšie množstvo gélu a pomalými ťahmi roztiahneme gél tak, aby z boku mal necht tvar písmena C, tzv. C-oblúk. V strede nechtového lôžka musí byť vrstva gélu najhrubšia a na okraji najtenšia. Vďaka tomuto tvaru nedôjde pri náraze k zlomeniu. Ruku vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty.

Finish UV gél a záverečné ošetrenie

Po vybratí z lampy odstránime lepkavú vrstvu a brúsnym blokom alebo pilníkom vyrovnáme a upravíme tvar nechtu, odstránime nerovnosti. Kefkou odstránime prach a nanesieme finish UV gél. Ten celé nechty zafixuje a dodá im krásny lesk. Aplikujeme ho v tenkej vrstve tak, aby nezatiekol a vložíme ho do lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí je jemne lepkavý. Očistíme ho pomocou buničiny a cleaneru. Na záver aplikujeme výživný olejček.

Základná vrstva a založenie šablóny

Je to najšetrnejší spôsob predlžovania nechtov. Tie sa neničia pôsobením lepidla, lepšie držia, sú pevnejšie a odolnejšie. Avšak, modelovanie na šablóne si vyžaduje menšiu zručnosť. Pred založením šablóny celý povrch zmatníme brúsnym blokom, odstránime prach a odmastíme aplikáciou nail prepu. Pre lepšiu priľnavosť gélu nanesieme aj primer. Na takto pripravený prírodný necht nanesieme základnú vrstvu 1-fázového UV gélu v tenkej vrstve a necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí základnej vrstvy založíme šablónu pod voľný okraj nechtu tak, aby vznikla súvislá línia.

Predlžovanie gélom na šablóne

Ak je šablóna správne založená, môžeme začať predlžovať necht. Pomocou štetca nanesieme na šablónu väčšie množstvo 1-fázového gélu a pomaly ho rozťahujeme do požadovaného tvaru. Štetcom sa len zľahka dotýkame gélu. Roztiahneme ho aj na prírodný necht, minimálne do polovice. Ak máme vytvorený požadovaný tvar, vložíme ruku do 36W UV lampy na 2 minúty. Po vybratí z lampy odstránime šablónu a pokračujeme v zdobení. Pri francúzskej manikúre najprv nanesieme kamuflážny gél pomocou ktorého si vymodelujeme dokonalé nechtové lôžko a zakryjeme nedostatky. Necháme vytvrdnúť v UV lampe. Vytvoríme smile líniu pomocou bieleho gélu a opäť vložíme do lampy na vytvrdnutie. Materiál, s ktorým pracujeme aj štetec máme počas práce umiestnené tak, aby na ne nedopadalo UV svetlo z lampy, ktoré by znemožnilo ďalšiu prácu a prípravkami.

Zdobenie glitrami

V tomto kroku si môžeme nechty spestriť rôznymi ozdobami ako sú glitre, ozdobný prach a podobne. Glitre zmiešame s trochou číreho gélu pomocou kovového pera alebo štetca a aplikujeme ich na necht podľa vlastnej fantázie. Ozdobené nechty vložíme do 36W UV lampy na vytvrdnutie.

Vytvorenie C-oblúka

Táto vrstva slúži na vymodelovanie a vytvorenie C-oblúka. Na zdobenie nanesieme väčšie množstvo 1-fázového gélu a pomocou plochého štetca roztiahneme gél do strán tak, aby sme vymodelovali necht a vytvorili C-oblúk. Takto vymodelované nechty sú odolné voči nárazom. Ak je necht správne vymodelovaný vložíme ho do 36W UV lampy na 2 minúty.

Záverečné ošetrenie nechtu

Po vybratí z lampy je potrebné odstrániť lepkavý výpotok cleanerom. Pilníkom si upravíme tvar nechta, odstránime nerovnosti a zatečený gél. Po vytvorení dokonalého tvaru môžeme vytvárať na nechte rôzne ďalšie zdobenia pomocou farebného gélu, laku alebo akvarelovými farbami. Zdobenie zafixujeme finish gélom, ktorý necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe na 2 minúty. Po vytvrdnutí odstránime lepkavosť a aplikujeme výživný olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019