Blog

Hnedočervený cat eye pigment


ID5358
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Pigmentový prášok vhodný do gélu, gél laku alebo laku na nechty. Pre dostatočný efekt odporúčame vmiešať ho do číreho gélu, alebo do nadlaku podlaku. Pôsobením... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pigmentový prášok vhodný do gélu, gél laku alebo laku na nechty. Pre dostatočný efekt odporúčame vmiešať ho do číreho gélu, alebo do nadlaku podlaku. Pôsobením magnetu vystúpia kovové častice a vytvoria pekný viditeľný vzor. V prípade gélu, alebo gél laku je potrebné vložiť necht do lampy hneď po tom, čo je vzor viditeľný. Pigment môžete aplikovať aj do výpotku a prelakovať čírym finishom. Tak priložiť magnet a po vytiahnutí vzoru vložiť do lampy.
štítok Novinka
farba červená, hnedá
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm
výška 1.5 cm

Farba pigmentu

Pigment je tmavej hnedo červenej farby. Obsahuje kovové častice, ktoré vystúpia priložením magnetu. Môžeme ho zmiešať do laku, gél laku a UV gélu.  

Ozdobný magnetický prášok na nechty bordovej farby. Prášok zmiešame s finishom a nanesieme na necht. Priložíme magnet, ktorým vytvoríme vzor. Necht vložíme do lampy a necháme vytvrdnúť. Magnetický prášok je možné zamiešať do gélu, gél laku alebo laku. Na vytvorenie vzoru, je vždy potrebné použiť magnet.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019