Blog

Hnedý magnetický cat eye pigment


ID5360
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Pigmentový prášok, ktorý je určený na vmiešanie do číreho gélu, gél laku alebo laku. Pôsobením magnetu tak vytvoríte na nechtoch rôzne vzory. Pigment môžete... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pigmentový prášok, ktorý je určený na vmiešanie do číreho gélu, gél laku alebo laku. Pôsobením magnetu tak vytvoríte na nechtoch rôzne vzory. Pigment môžete aplikovať aj do výpotku, a tak pretireť vrchným gélom alebo lakom. Priložíte magnet a po zobrazení vzoru vložíte do lampy. V prípade laku na nechty je potrebné držať magnet nad nechtom dlhšie, aby lak trochu zaschol a udržal vzor.
štítok Novinka
farba hnedá
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm
výška 1.5 cm

Magnetický pigment na nechte

Pigment hnedej farby zmiešajte s UV gélom, gél lakom alebo lakom. Aplikujte na vopred upravené nechty minimálne dva krát. Aby ste vytvorili na nechte vzor, musíte použiť magnet, ktorý priložíte nad necht a chvíľku počkáte. Následne necháte nechty vytvrdnúť v lampe. 

Hnedý ozdobný magnetický pigment na nechty. Vďaka nemu si vieme vytvoriť rôzne farby gélu, gél laku, ba dokonca aj laku. Malé množstvo prášku zmiešame s gélom a nanesieme na necht. Použitím magnetu, vytiahneme kovové častice, a tak vytvoríme vzor. Ozdobené nechty necháme polymerizovať v lampe. Na záver nechty prelakujeme leskom alebo finishom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019