Blog

Profesionálna gél lak sada


ID2394
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

23-dielna sada s gél lakom na trvácne lakovanie nechtov. Gél lak tvrdne v UV lampe, ktorá je súčasťou sady, 2 minúty. V UV lampe je aj potrebný počet žiaroviek. V sade je všetko, čo budete potrebovať pri zdobení nechtov gél lakom. V sade nie sú fólie na odstránenie gél laku.

Hľadáte návod ako robiť gél lak nechty? Stiahnite si ho tu!

Aby trvácne lakovanie gél lakom vydržalo dlho, je potrebné dodržať postup a prírodný necht si pred samotným lakovaním pripraviť. Brúsnym blokom jemne narušíme a zmatníme povrch nechta. Kefkou necht očistíme a pretrieme cleanerom. Aplikujeme nail prep a následne primer. Pomocou použitých prípravkov si predĺžime životnosť lakovania. Začneme base/topom, ktorým si vytvoríme základnú vrstvu. Po nanesení vložíme necht do 36W UV lampy na 2 minúty.

Po vytvrdnutí prvej základnej vrstvy, začneme s farebným gél lakom. Nanesieme ho priloženým štetcom tak, aby nezatiekol až na kožičku. Pomocou pomarančového drievka si zatečený gél lak odstránime ešte pred vložením do lampy. Farebný lak môžeme na necht naniesť vo viacerých vrstvách, aby sme docielili krásnu, jednoliatu farbu. Aj farebný gél lak vkladáme do UV lampy na 2 minúty.

Pre spestrenie použijeme vodolepku. Tú aplikujeme medzi farebným gél lakom a záverečnou vrstvou. Vystrihnutý vzor vložíme do vody a počkáme pár minút. Štetcom aplikujeme vodolepku na necht a zafixujeme nadlakom podlakom. Ten, ako aj všetky vrstvy predtým vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Z hotových nechtov odstránime výpotok cleanerom a aplikujme výživný olejček na kožičku. Ak chceme trvácne lakovanie odstrániť, použijeme kozmetický acetón, ktorý nájdeme v sade.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019