Profesionálna gél lak sada


ID2394
Sada Odošleme ešte dnes!
23-dielna sada s gél lakom na trvácne lakovanie nechtov. Gél lak tvrdne v UV lampe, ktorá je súčasťou sady, 2 minúty. V UV lampe je aj potrebný počet žiaroviek.... Celý popis
Bežná cena 65.02
Ušetríte 22% 14.12
Cena za sadu 50.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

23-dielna sada s gél lakom na trvácne lakovanie nechtov. Gél lak tvrdne v UV lampe, ktorá je súčasťou sady, 2 minúty. V UV lampe je aj potrebný počet žiaroviek. V sade je všetko, čo budete potrebovať pri zdobení nechtov gél lakom. V sade nie sú fólie na odstránenie gél laku.

Hľadáte návod ako robiť gél lak nechty? Stiahnite si ho tu!

1. Zmatnenie a základná vrstva géllaku

Nechty si pripravíme tak, že zatlačíme kožtičku, zbavíme nechty nečistôt, odstránime zvyšky laku. Upravíme si tvar nechtov pilníkom a zmatníme ich jemným brúsnym blokom. Prach, ktorý nám vznikol z brúsenia, odstránime suchou kefkou alebo štetcom. Na upravené a očistené nechty nanesieme primer, ktorý nedávame do UV lampy. Nanesieme nadlak/podlak. Dávame pozor aby nám nezatiekol ku kožtičke. Nanesený nadlak/podlak dáme do UV lampy na 2 minúty. Lepkavý výpotok, ktorý nám vznikol vytvrdnutím, neutierame.

2. Trvácne lakovanie a zdobenie géllak nechtov

Na vzniknutý výpotok nanesieme 2-3 tenké vrstvy farebného gél laku. Ak nám gél lak zatiekol ku kožtičke, pomôžeme si pomarančovým drievkom a odstránime ho. Každú vrstvu necháme v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Do vzniknutého lepkavého výpotku môžeme naukladať ozdoby. Lepkavosť neutierame.

3. Nadlak, ako záverečná vrstva

V poslednom kroku nechty pretrieme nadlakom/podlakom, ktorý dodá nechtom pekný lesk. Dáme ho vytvrdnúť do UV lampy na 2 minúty. Nadlakom tak zafixujeme vložené ozdoby. Vzniknutý výpotok utrieme pomocou čističa gélu a buničiny.

4. Výživný olej na kožtičku

Na záver si kožtičku v okolí nechtov ošetríme olejčekom. Olej vmasírujeme krúživými pohybmi do pokožky. Pomáha nám predísť záderom a popraskanej pokožke, pokožku zvláčňuje a vyživuje.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018