Blog

Sada na gél lak nechty s 36W UV lampou


ID5539
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Praktická 25-dielna sada na lakovanie nechtov gél lakom. Tie v lampe tvrdnú 2 minúty. Lampa má časovač a je vhodná na domáce použitie. Trvácnosť správne aplikovaného gél laku je 7 až 14 dní. Aby na nechtoch vydržal, čo najdlhšie, je potrebné zatlačiť kožičku, povrch celého nechta prebrúsiť a naniesť primer. Tak je nutné aplikovať priesvitný gél lak a nechať ho vytvrdnúť. Lepkavý povrch po vytvrdnutí je bežnou súčasťou a neutierame ho. V tenkej vrstve nanesieme farebný gél lak a po vytvrdnutí vrstvu môžeme zopakovať. Na záver opäť použijeme priesvitný a po vytvrdnutí utrieme lepkavosť z nechtov pomocou cleanera a buničiny.
štítok Halloween

Základná vrstva gél laku a zmatnenie nechtu

Ako prvé, je potrebné prírodný necht pripraviť pred lakovaním. Pilníkom upravíme tvar, zatlačíme kožičku pomarančovým drievkom a zmatníme povrch platničky. Necht očistíme a nanesieme primer. Pokračujeme základnou vrstvou a to base/topom. Na celý povrch platničky nanesieme číry UV gél v tenkej vrstve a vložíme do UV lampy na 2 minúty. Lepkavý film, ktorý vznikne po vytvrdnutí na povrchu nezotierame. Slúži ako väzba s ďalšou vrstvou.

Lakovanie farebným gél lakom

Na vytvrdnú základnú vrstvu začneme nanášať farebný UV gél lak. Ten nanesieme tak, aby gél lak nezatiekol až na kožičku. Ak sa tak stane, prebytok gél laku odstránime pomarančovým drievkom ešte pred vložením ruky do lampy. Farebný gél lak aplikujeme minimálne v dvoch tenkých vrstvách. Každú necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty.

UV lesk

UV lesk Lesk aplikujeme na záver. Použiť môžeme nadlak podlak, base/top alebo UV lesk. V tomto kroku môžeme nechty aj ozdobiť. Do lesku aplikujeme kamienky, vodolepku alebo iné ozdoby. Po vytvrdnutí cleanerom a buničinou odstránime výpotok a nechtovú kožičku potrieme výživným olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019