Blog

Neviete si vybrať?

DIY MÓDA: Inšpirácie ako si z obyčajného oblečenia vytvoriť originálne kúsky

Urobiť niečo sám s vlastnými rukami, z angličtiny Do It Yourself (DIY), má veľa výhod. V prvom rade si vytvoríte niečo originálne podľa vlastnej predstavy, vycibríte si svoje zručnosti, a v neposlednom rade je to určitý druh psychohygieny. Ide o spojenie príjemného s užitočným.

Čítaj viac

Inšpirácie na darček ku Dňu matiek

Hľadáte nápady ako potešiť svoje milované maminy ku Dňu matiek? Ako jej v tento významný deň vzdať úctu? Tento medzinárodný sviatok vychádza z rôznych tradícií, a oslavuje sa na celom svete. Na Slovensku pripadá na druhú májovú nedeľu. Aká náhoda, že práve tento mesiac sa taktiež označuje za mesiac lásky, však?

Čítaj viac

Gély na nechty - ako sa v nich vyznať?

Hovorí sa, že upravené nechty sú vizitkou ženy. Nie však každá má to šťastie mať ich prirodzene pevné a kvalitné. Alebo sa nám jednoducho nedarí vypestovať si ich do požadovanej dĺžky. Existuje na to riešenie, a tým je UV gél. Ide o materiál, s ktorým sa vytvárajú gélové nechty. Predtým, ako sa rozhodnete do modelovania pustiť bez profesionálnej pomoci, zoznámte sa s jednotlivými rozdielmi gélových konzistencií.

Čítaj viac

Staráte sa o vaše nohy a chodidlá?

O naše nohy by sme sa mali starať pravidelne, a nie len počas teplých dní keď ich ukazujeme svetu. Denne nimi prejdeme niekoľko prekážok. Sú našou celodennou oporou, a preto si zaslúžia patričnú starostlivosť. Investujeme do kvalitných krémov na ruky a tvár, a čo naše nohy? Nezabúdame tak trochu na ne?

Čítaj viac

Aké prípravky používať pred a po depilácii?

Každá metóda odstraňovania chĺpkov má svoje pozitíva aj negatíva. Môže ísť o klasické holenie žiletkou, epiláciu, depiláciu voskom, UV žiarením, chemické metódy, a podobne. Všetky spôsoby odstraňovania chĺpkov vám pokožku podráždia. Niektoré viac, iné menej. A nemusíte mať tú najcitlivejšiu pleť, aby ste pocítili aj negatívne stránky ako je nežiadúce štípanie, pálenie či svrbenie. Ako tomu predísť?

Čítaj viac

Máte dosť umelých nechtov? Skúste japonskú manikúru

Ideálne riešenie pre starostlivosť o prirodzené nechty. Nie každý je zástancom gélovej či akrylovej manikúry, ale prednosť dávajú skôr tej prirodzenej. Prírodná a organická cesta k dokonalej manikúre je predsa IN. Alebo možno si len chcete dať prestávku od umelých nechtov, a zvažujete ako tie svoje poškodené dať do poriadku?

Čítaj viac

Polygél - inovatívne spojenie materiálov

Nechtový dizajn predstavuje v dnešnej dobe širokú škálu materiálov, produktov, tvarov, a neskutočne veľa možností. Niekedy je proste ťažké vybrať si. Aj označenie jednotlivých výrobkov môže spôsobovať pre začiatočníkov menší chaos. Kto sa v tom všetkom má vyznať?

Čítaj viac

Malá brúska na nechty tak akurát do ruky

Brúska na nechty je všeobecne skvelým pomocníkom nielen pre profesionálne dizajnérky, ale určite aj na domáce používanie. Umožní vám kvalitné a rýchle ošetrenie nechtov a kožičky. Výrazne skracuje čas pilovania. Zabudnite na staromódny pilník a nahraďte ho touto efektívnou vecičkou.

Čítaj viac

Dual lampy a ich porovnanie

Kombináciou UV a LED lampy vznikne praktická a efektívna dual lampa - multifunkčné 2 v 1 zariadenie. Stáva sa neodmysliteľnou súčasťou kvalitného nechtového salónu. Samozrejme aj pre domáce nechtárky.

Čítaj viac

Dual lampa na nechty - komfortná kombinácia

Dual lampy na nechty vznikli kombináciou LED a UV lampy. Ide o multifunkčný prístroj dva v jednom. Investovanie do dual lampy je výhodnejšie ako kúpa samostatnej UV a LED lampy. Tento praktický vynález je vhodný najmä do nechtových salónov. Nemusíte mať teda osobitné lampy na tvrdnutie rôznych gélových konzistencií.

Čítaj viac

Profi salónový pomocník Promed 4030-SX-2

Medzi výkonné profesionálne brúsky na nechty sa právom zaraďuje aj Promed 4030-SX-2 od renomovaného nemeckého výrobcu. Ide o novú generáciu moderných brúsiek so zabudovaným odsávaním prachu na nechty. Už len samotná značka signalizuje kvalitu týkajúcu sa výkonu a samotného spracovania. Brúska je vhodná na kompletnú manikúru, pedikúru, prirodzené, gélové a akrylové nechty.

Čítaj viac

Pomocné tekutiny na nechty. Na čo slúžia?

Dôležitou pomôckou v nechtovom dizajne sú zaručene aj cleanery na nechty, odstraňovače a odlakovače. Vďaka nim je proces čistenia a odstraňovania stvrdnutých lakov z našich nechtov jednoduchšie a praktickejšie.

Čítaj viac
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020