Blog

Neonovo zelený smoke pigment


ID5438
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Jemný pigmentový prášok s dobrou rozpustnosťou. Je ideálny na dymové zdobenie nazývané smoke nails. Najvýraznejší dymový efekt dosiahnete na čiernom, alebo... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jemný pigmentový prášok s dobrou rozpustnosťou. Je ideálny na dymové zdobenie nazývané smoke nails. Najvýraznejší dymový efekt dosiahnete na čiernom, alebo inom tmavom podklade. Naneste na necht trošku bieleho gélu a tenkým štetcom namočeným v cleaneri rozpite gél po nechte. Vložte do lampy a do výpotku naneste tento smoke pigment. Prebytočný prášok odstráňte a nechty pretrite finish gélom. Vďaka tomu, že sa pigment dobre rozpúšťa, môžete ho použiť aj ako klasický pigment, ktorým zafarbíte, gél, lak, alebo akryl.
štítok Novinka
šírka 2.7 cm
farba zelená
výška 1.5 cm
dĺžka 2.7 cm

Ozdobný pigment na nechty pestrej zelenej farby, ktorým dokážeme vytvoriť moderné a veľmi populárne dymové zdobenie. Nechty vopred vymodelujeme a nanesieme čierny alebo tmavý podklad. Tenkým štetcom nanesieme biely UV gél a cleanerom ho rozmažeme. Tak vytvoríme efekt dymu. Vložíme necht do UV, LED alebo Dual lampy na vytvrdnutie. Na výpotok vklepeme jemným štetcom zelený smoke pigment a následne oprášime. Na záver nechty prelakujeme leskom alebo finishom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019